Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VIII Национален Шкода Събор - впечатления


Recommended Posts

Ооооо, Ицеееееее ! Как е? Радвам се да те видя сред нашите редици.

 

Айде, идвай с бързата Бима и отсрами брат си, че явно ти си по "почистването" във вашето семейство.

 

(на боулинг и на пистата го отсрами)!

 

smile027

 

П.С: Братя Варвари ми звучеше по хубаво от......... Банани с пижами!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    14

  • Logrus

    7

  • lubomirov1985

    6

  • Бъркам Масло с Вода

    6

Най-много писали в темата

Ха ха е как бе нарочно варвари ни кръсти че ако ни викаше банани с пижами ще ни правиш реклама на големите банани smile045 Как си Искре аз ще дойда с бмв-то но само да позирам че моята печка яде по малко въглища и не може да се мери с твоята smile117 А брат ми ти подари още малко слава smile004 Абе Варна открих те ли сезона :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо, Ице - А добре дошъл :smt017 За БМВ събора го коментирахме на Сокола - там работата е ясна smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха е как бе нарочно варвари ни кръсти че ако ни викаше банани с пижами ще ни правиш реклама на големите банани smile045 Как си Искре аз ще дойда с бмв-то но само да позирам че моята печка яде по малко въглища и не може да се мери с твоята smile117 А брат ми ти подари още малко слава smile004 Абе Варна открих те ли сезона :P

 

Ице, само за сведение: Добрич- Габрово - 5.5 ; Габрово-Добрич- 5.4. Със 17ките !

 

Е, не знам твоята колко по-малко въглища ще глътне! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, само за сведение: Добрич- Габрово - 5.5 ; Габрово-Добрич- 5.4. Със 17ките !

 

Е, не знам твоята колко по-малко въглища ще глътне! smile092

 

Ама и с двете дами - ай не ми се прави. Карал си като баба smile175 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо се е вързал за някой тир да го дърпа до габрово smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, само за сведение: Добрич- Габрово - 5.5 ; Габрово-Добрич- 5.4. Със 17ките !

 

Е, не знам твоята колко по-малко въглища ще глътне! smile092

 

Ама и с двете дами - ай не ми се прави. Карал си като баба smile175 smile004

 

100-110- с ограничителите. Само на места 120-140 (магистралата)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо е карал тира.

:smt017 Може би е било автобус,тировете са с ограничител за скоростта,макс 90км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо се е вързал за някой тир да го дърпа до габрово smile001

Не е тир бе Боре,а Кранкенщайн го е теглил до Добрич! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо се е вързал за някой тир да го дърпа до габрово smile001

Не е тир бе Боре,а Кранкенщайн го е теглил до Добрич! smile117

 

Бат Ники, така беше.....след като се счупих (хубави пожелания) на Междене, Митака ме докара до Добрич с репатрака!

 

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, само за сведение: Добрич- Габрово - 5.5 ; Габрово-Добрич- 5.4. Със 17ките !

 

Е, не знам твоята колко по-малко въглища ще глътне! smile092

 

София-Габрово-София - 4.3 л. вода за кулера smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха София- габрово 1,5л вода и питка с две кюфтета и зеле :smt030 Здрасти Ники s_flag

 

s_flag smile027 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Ники, така беше.....след като се счупих (хубави пожелания) на Междене, Митака ме докара до Добрич с репатрака!

smile152

Баце, не е до пожелания, просто тъй са истинските бИгачки - с репатрак ги возят до и от пистата. Бях се залетял и аз да си взема една, та да ви скъсам на всички кюлотите, ама понеже нямам категория за пътна помощ, нито пък приятел с такава се отказах... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, друг път ще имаш тази възможност! И без това бегачките дето късат шорти при теб са БОЛ!

smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се залетял и аз да си взема една, та да ви скъсам на всички кюлотите, ама понеже нямам категория за пътна помощ..........

Митак, каква категория, бе?!?!?

 

И без това бегачките дето късат шорти при теб са БОЛ!

smile168

 

Това си беше удар под кръста :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Бях се залетял и аз да си взема една, та да ви скъсам на всички кюлотите, ама понеже нямам категория за пътна помощ..........

Митак, каква категория, бе?!?!?

 

И без това бегачките дето късат шорти при теб са БОЛ!

smile168

 

Това си беше удар под кръста :mrgreen:

Май B+E се именуваше, за да имам правото /и честта/ легално да превозвам Исята на платформа... whatever, едва ли ще изкарам някога такава. Колкото до бегачките, моята е съвсем друг клас и предназначение... по-точно беше. Исята спомена нещо за урочасване, явно и мен ме е сполетяло същото, ама по-рано и в по-голяма степен. Затова ходя на ретро паради, вместо да се пускам на Междене... все пак дойдох да позяпам поне, ама изпуснах за малко кулминациата... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко пъти ми се налага да трия откровен спам в тази тема! Следващия път когато ми се наложи да трия мнения които са извън топика ще раздавам банани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.