Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1.6 MPI - 101 h.p. - GLX


Recommended Posts

Здравейте,

продавам Шкода Октавия 1.6 бензин 101 к.с.  с мотор AKL, на 220 000км, с първа регистрация Ноември 2000г.

Трети собственик съм. Колата я карам и потдържам абсолютно съвестно през последните 5 години. 

Автомобила е закупен от Еуратек, след това става собственост на момчето, от което аз я закупих - историята можа да се проследи.

 

Фабрични Екстри:

ABS, хидравлика на волана, климатик, пълен ел. пакет, ел. шибидах, централно заключване, аларма, лети джанти 15', комплект летни и зимни гуми, метална кора под двигателя, подлакътник, асистент при потегляне - ограничава приплъзването на гумите при хлъзгав терен.

 

Допълнителни екстри:

Би ксенон - Luxima,

суббуфер Infinity Basslink,

стерео Pioneer,

2 комплекта стелки

 

Колата я купих на 178000 и за 5 години съм и навъртял 40 000км само на бензин, като 80% на извън градско (за градско използвам служебен автомобил). Обслужвана е на всеки 10 000км от 1 майстор, с косумативи от Ауто+.

 

Не съм претърпявал ПТП с автомобила и съм подменял абсолютно всичко,което се е обадило за последните 5 години.

 

Колата има забележки по боята - нормални за годините и пробега й, също така и няколко точки от градушка по предна и задна врати от дясната страна - почти незабележими.

 

Салона е много запазен, в колата не е пушено.

 

Причина за продажбата - закупих малко по нова Шкода автоматик.

 

Цена: 4500лв + задължително нотариално прехвърляне.

 

Колата е истинска заслужава си да се види.

 

Ако търсите здрав, комфортен и евтин за обслужване автомобил: 0888 559 554

 

За колеги от форума - разумен коментар на цената.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че си взел супърб, но да питам- опция за бартер + доплащане? Ауди 80 авант 2.0 бензин + газ, пълен ел.пакет, климатик е колата, която предлагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението колега, но в момента нямам нужда от 2 лични автомобила.

 

Само да поясня: колата се намира в София и може да се огледа в района на кв.Младост всеки ден след 18ч.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup:

Тъщата има нужда от точно такава кола, но трябва да махне аудито. Здраве да е :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нова цена: 4300лв.

 

0888 559 554

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нова цена: 4100 лв

 

Колата е истинска, търси се нов съвестен собственик.

 

0888 559 554

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако чуеш за желаещ за 80- ка, звънни ми на 0887 382 657, както казах, Октавията идеално пасва на нуждите за нова работна кола, но аудито става излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

колата е продадена.

 

Темата е за заключване.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.