Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното заключване на едната врата


nakabass

Recommended Posts

Здравейте,

 

   От няколко дни предната дясна врата не се отключва / заключва от дистанционното, ключа за заключване  или от бутона за за заключване / отключване на вратите. Механично се отключва само от дръжката за отваряне от вътре.  Някой има ли представа каква е най-честата причина за подобен проблем ? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни в маншона на вратата дали нямаш прекъснати кабели,така както описваш проблема все едно няма ток до бравата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност малко се побъзиках с вратата днес, заключих я десетина  пъти ръчно, след, което пробвах заклюване с ключ и с дистанционно и взе,че проработи. От начало сработваше на 2-3 опит, след което се разработи изцяло. Направи ми впечатление, че когато работи правилно и заключва,  секунда след заключване на всички врати(от бутона на шофьорската врата) се чува леко цъкане като от включване на някакво реле, а когато тази врата не се заключи това цъкане го няма. Възможно ли е да е проблем с реле и ако да къде се намира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във вратата няма реле това се чува самата брава тя е електрическа проблема е от нея свали я и я напръскаи с wd-40 а буксата напръскаи със контактен спреи и аз съм патил и така я оправих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.