Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

счупена пръскалка на 5-а врата/комби


zdravko zankov

Recommended Posts

Добър вечер!

Преди половин час отчупих пръскалката на 5-ата врата като си миех с четка задния прозорец на бензиностанцията.

Парченцето потъна на майната си.Поразгледах,до колкото можах,но ми се струва,че върви с третия стоп.

Някакви насоки да подскажете,че сега пръска назад,и много малка част от течноста попада върху стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си е недомислено при всички комбитa. При мен неприятното е, че пръскaлкaтa е нa спойлерa и явно зa дa я подменя, ще трябвa дa свaля първо спойлерa..

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскалото се продава отделно от третия стоп , но за смянта му е необходимо да се свали (при обикновенно комби) и по спомен цената беше около 10 лв.

 

П.П. За да не го троша повече аз си приспособих от Фаворит :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е колега сваля се третият стоп и се подменя пръскалката ! На мен ми струваше 12 лв. , миналата седмица !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е този номер 6Y9955957 от справката на ЕТ излиза, че цената е 6.47 лв. Може да погледнеш http://service.skoda-auto.bg/information-for-assortment.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,изказали мнение по темата.

Прочетох и личните,благодаря за предложенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюзата е сменена.

Притеснява ме,че под третия стоп имаше нещо като уплътнение,което при смяната се разкъса.

Сложихме и фиксирахме стопа,но се притеснявам да не тече вода през това вече скъсано уплътнение.

Смятам да пробвам с двойно лепещо,но снощи при -5 градуса не ми се стори добра идея.

Тия дни щяло да се позатопли,та ако имате други идеи,споделете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уплътнението май се продава само заедно със стъклото на стопа, като номер за трети стоп с пръскачка е 1U9945097B. Цената в ЕТ си е стряскаща 67.82 лв. Иначе ако си намериш в някоя автоморга макар и пукнато стъкло със здраво уплътнение на прилична цена може да си го комбинираш ако твоето е здраво.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.