Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Без да искам.


The Best Forman

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    11

  • PRR

    7

  • Milen Dimitrov

    7

  • stocher

    4

Най-много писали в темата

Пак си правил задръстване по европата :P

Не е нужно да имаш 6 литра двигател , три тона купе и гуми кат валяци , та да се движиш с 200 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да имаш 6 литра двигател , три тона купе и гуми кат валяци , та да се движиш с 200 ;)

 

Че не е нужно, не е....ама пък е бая готино  :D  :D  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 + км. със 110 л. .... пак ме е срам

 

 

A person (usually an old person, but not always)...........

 

 

:jester:  :jester:  :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, да не си сложил соларни панели на покрива ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, разхода ти е прекрасен, ама не е направен с 200 km/h  :nea: Мицьо при тая скорост ще гори поне 15ка. То не че аз и стигам до тия скорости де  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега няма нужда да обяснявам , че в Европа има ограничения и Биг Брадър вижда всичко , но не съм се тътрил .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, не ми се връзвай де. Знаеш, че съм добро дете, просто се закачкам  :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте,сравнително отскоро съм във форума,но реших и аз да се отбележа тук където споделяте разхода на гориво. Колата с която прекосявам всяко лято Европа е Октавия 1.9тди 90 коня 2001г.По колонка ми дава 4-4.2/100км ,но на компа(за мен нереални) 70-75mpg.Разбира се карам на максимално разрешената скорост за съответната страна.А сега зимата градско 6.5-7/100.Стара е колицата но заради икономчноста не ми се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и при мен редовно средният разход стига до 4.5 - 4.7 . И аз съм много добър на Green Score играта. :banger_2:  Спазвам ограниченията и най-важното - все още разработвам миксерчето и не го вкарвам в обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво се случва като карам по ограниченията

 

attachicon.gifIMG_20161222_094209.jpg

 

:)

С изключен климатик стават такива чудеса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената е просто един мн. добър шофьор. Толкова ли не можете да се усетите откъде идва този разход.

И моля никой да не се чувства засегнат. Не подценявам никого във форума. Говоря конкретно в случая за Гената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Ето на какво е способна Fadia 3, 1.4 TDI :

 

,

 

Редовно лятото съм свалял до 3.8л/100 км. на дълго, естествено без клима.

Редактирано от nik4o77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия 2 1.6TDI 90k.c. рекорда ми 3.6л/100км зареждане пълно пълно Пловдив-Варна и обратно.

Средно ми харчи 4.0-4.5

Винаги зареждам до изключване на пистолета. Последният път реших да е до капачката, за мое учудване влезнаха още 10-15литра...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак 15 е мнонго 7-8 максимум да събереш, нарочно е направено така с цел по-голяма сигурност при автомобилно проишествие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.