Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси за покупка и още на Spaceback 1.2 TSI 7DSG Елеганс


rtodorovsky

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Не съм много претенциозен на автомобили и реших да сменям О2 за нов КосмическиГръб.

 

Питанията са ми следните:

 

1. Лагава (мудна) ли е кутията, или си е ок. Нямат такава с DSG, карах с ръчка и газова и е доста пъргаво (возията е ок, не виждам разлика с О2). Това ще ми е първият автоматик.

 

2. Предлагат към офертата за 1410 лв. "Планова поддръжка на автомобил Шкода.", заслужава ли си?

 

3. Какви са средно разходите за година в ЕТ, масло и т.н. редовните.

 

4. И ако сте взимали на лизинг от ЕТ или Банка е по-добре, Райфайзен ми дадоха 4.2%, което не е зУе.

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

1. Кутията си е супер, няма да сбъркаш. Двигателя е доста икономичен и пъргав.

4. Собсвения лизинг дали от ЕТ или друг ми е излизал по изгоден от банка или лизингова компания.

По другите въпроси нямам информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче си продължам да не намирам TSI двигатели с газово в ценовата листа, вече си мисля, че съм сляп :wacko_2: :BangHead:....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче си продължам да не намирам TSI двигатели с газово в ценовата листа, вече си мисля, че съм сляп :wacko_2: :BangHead:....

Тя е афтърмаркет, нямат още ГриинТек. BRC, те ги слагали отзад в сервиза :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

1. Кутията си е супер, няма да сбъркаш. Двигателя е доста икономичен и пъргав.

4. Собсвения лизинг дали от ЕТ или друг ми е излизал по изгоден от банка или лизингова компания.

По другите въпроси нямам информация.

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.