Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VDCS глезотийки


Milen Dimitrov

Recommended Posts

Май беше в time/date имаше си отметка за показване на дисплея. 

TP - е трафик информация, в белият свят по това може ти казват ако има катастрофа или някакви ремонти на пътя, ако имаш навигация може и ограничение на скоростта да ти покаже. Но както ти казах това става след границата с Унгария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колеги. 

Силно се интересувам от vcds кабел с uptade до 2016 година, за отключване на няколко неща на О3 2016-та  и човек който да може да борави с програмата ,тъй,като съм малко индианец.. Естествено ще си заплатя за предоставената услуга и ще почерпя и някоя друга биричка..

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Pepino знам , но очевидно човека е твърде зает за момента и не искам да го притеснявам излишно, за това търся алтернативни варианти..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Случайно да знаете някой от Пловдив, който може да активира някой неща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Здравейте, има ли някои от Пловдив с VDCS да барнем педала за газта че много ме дразни тоя лаг. От ЕТ твърдят че не може да се оправи а всеки път тръгвам като трактор както и да го натискам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

Чудя се, може ли да се активира автоматична спирачка при заден ход и плътен сигнал от парктроника? При октавиа 3 го има по дефоулт, а пък е много полезна екстра за жена ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да отговоря на въпроса ти дали може да се активира, но съм тествал тази екстра "с учебна цел". Препятствието беше малък кашон. От 5 опита при единия спря след като събори кашона. Да знаеш само, че не може да се разчита на 100٪

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.