Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb II Liftback 2.0 TDI 4x4 DSG testdrive checklist


sepuko

Recommended Posts

Здравейте,

 

Надявам се скоро да стана собственик на добър екземпляр от модела в заглавието. Колата е втора употреба от 2014-та. Можете ли да ми кажете добър списък с неща, които да тествам и за които да следя по време на тест-драйв? За сега имам наум просто ослушване за окачването и следене дали има превъртане на колелата при рязко газ от място, димност на газовете при ускорение и плавност на превключване на кутията. В купето евентуално за свистене от лоши уплътнения, работа на ел. инструменти(on/off) и климатик(топли ли, грее ли, как влияе на хода на двигателя).

Има ли особености за които мога да огледам и да следя без да имам специална апаратура и да съм опитен сервизен техник? Колата е в гаранция все още и се надявам да покрия всичко, което може да излезе в следващите 15-16000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ ли мислиш да я купуваш?

Ако не държиш на автомата моят Супърб края на месеца ще отиде в ЕТ, не знак за колко ще го пуснат, но мога да гарантирам за километрите и че всичко е наред по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ ли мислиш да я купуваш?

Ако не държиш на автомата моят Супърб края на месеца ще отиде в ЕТ, не знак за колко ще го пуснат, но мога да гарантирам за километрите и че всичко е наред по колата.

Из сайтовете има ли го пуснат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из сайтовете има ли го пуснат?

Не, все още е при мен към края на месеца мисля да го оставям.

Но да не спамим темата на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата може да бъде изтрита, за съжаление бях изпреварен, появил се е убеден купувач, готов да я купи веднага и в кеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отговарящи на толкова много критерии наведнъж:

- Добра цена

- Superb

- В гаранция ( при настоящ пробег 86000 км.)

- Автоматик

- 4х4

- 2.0 дизел 170 коня

- Много добро външно състояние

- Много добро състояние на салона

Това, че беше лифтбек, не беше критерий, просто случайност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, прав си за съжаление. То си е на късмет да отговаря на толкова много неща, когато е употребен автомобил. При поръчка на нов е друга бира, но рядко при втора ръка се покрива всичко, което се желае. Все някакъв компромис се прави, освен ако не са занижени изискванията. Тогава, всичко над минимума е бонус и кеф :)
Хубава е колата към която си се насочил, дано излезе нов екземпляр, който да те удовлетвори скоро и да се похвалиш!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.