Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторче на парното


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте. Имам проблем с на съседа фелицията. Не стига ток до моторчето на парното, изгоря предпазителя 2 пъти , след това го свалих и го смазах , пробвах го на акумулатора и върти, но до моторчето вече не стига ток. До него отиват 2 жици , съответно степените се правят от друго място. Имал ли е някой такъв проблем? Утре застудява и ми се иска да го оправя бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля , че не са в ключа, преди 2-3 седмици смених врътките на моята фела и в ключа не ми се видя да има нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , не си прав ... по телефона не сподели , че това моторче е горило бушони , а това още повече накланя везните към ключа , ама виж първо блока със степените както казва Иво и после пак ще си говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е блока за степените?

На малко терсене място Саше ,  зад мотора на парното в кожуха/кутията  му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taкa. Eто схемата на инсталацията. благодарение на briskoda http://i.imgur.com/OFBmCC5.jpg&key=ee0d3764177af608906460670c5962dc78854aff4a76a836da89cf8f7918df02Oт клема BA4 oт таблото, отива + на клема 5 на ключа. Така като го гледам , ще трябва да сваля таблото и да видя има ли ток на клема 5 и да я дам накъсо с клема 4 този куплунг по принцип не нагаря, което ме навежда на мисълта че проблема е някъде по куплунгите отпред. Oт тук виждаме че нагаря клема 2 на резистора отпред, http://i.imgur.com/s1pzoy8.jpg&key=584c0da080bf531e6aa32d6d798d137b6ca8ea73bd86dc8a29b4fce70b2fbffd а и мисля че и дори и с нагоряла клема 2 , пак трябва да имаме + на 4та степен ... Какво мислите?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа лош контакт на предпазител 3. Без товар има ток , да те убие, връзваш товар и всичко изчезва, викам ще го сменям докато не оцеля работещ, че няма мултицет , само пробник. Размърдах го , викам оппппаааа ! Воала!

Някой ако има останала щипчица от тези малките , за корубата, ще се зарадвам на 1-2 , иначе трябва да сваля от моята кола ... :)

 

Досега не бях правил кола в обилен снеговалеж, явно човек трябва и това да направи някога в живота ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.