Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подгрев на странични огледала


i.vasilev

Recommended Posts

Здравейте!

Някой знае ли как работи подграяването на страничните огледала?

В смисъл дали е за определен период от време или е постоянно до момента в който го изключиш от бутона?

Не можах да намеря инфо в ръководството...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли вероятност въобще да го няма това като екстра, защото знам че вече почти всяка кола след 2000 го има, а при моята която е 2011 сутрин го пускам да подгрява но топли само задното стъкло, а страничните си стоят запотени и не откъсват. Възможно ли е нещо да се прецакало и просто затова да не работи или просто го нямам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ОК2 подгрева на огледалата се включва от врътката с която се настройват като си има позиция за включване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при фабия 3 е така. Даже мисля, че и опцията за подгряването на дюзите на пръскалките също е закачено към подгрева на огледалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен напоследък често ми се случва да включа подгрева на огледалата и да го забравя включен и така цяла седмица. Дали е проблем да стои включен по толкова време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен напоследък често ми се случва да включа подгрева на огледалата и да го забравя включен и така цяла седмица. Дали е проблем да стои включен по толкова време?

 И мен това ме притеснява. За това отворих тая тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е постоянно включен при О1 , при мен се включва и изключва от джойстика за регулиране позицията на страничните огледала .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте момчета, само въглища меткайте в котела, и нема да имате проблем с постоянното греене на огледалата :D

А, по темата, аз съм на мнение, че бавно загряват на фабията огледалата. На октавията за 15 секунди започват да изпаряват, а на фабията им трябва доста повече. 

И при по силен дъжд си стоят на капки, на фабията, а на октавията са сухи. Но, кой ти гледа огледала, като си все в лявата лента  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Ф1 се изключват след 20 минути. Без значение, че ключа е на подгрев. Ако трябва още, превърта се до друго положение и се връща. При друго стартиране, пак се повтаря цикъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.