Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично

  1. Днес
  2. johnnie213

    Формула 1 - 2026

    Страхотен Цолов - не им остави никакъв шанс - на Дън трябва да му забранят да кара. Браво на Макс -много добро състезание. Кими отново показа, че не се е научил още да кара вътре в пистата - но има време ще се научи.
  3. PRR

    Citroen

    Ами ... 5чката я загледах още с излизането и ... Не, не смятам, че е успех. Да, кефи ме като концепция - добра е. Нещо, което е било факт и при пускането и. Но - нито цената, нито характеристиките и са впечатляващи. Уви. Но и няма как да е иначе, когато 21ви век базираш кола на аеродинамична тухла. Да, за някои модели (примерно джимнито) това е ОК, но то и без друго трудно се кара със скорост над 90-95km/h. Докато всекидневен автомобил с претенция за извънградски възможности ... ами не. Шанс ЗЕРО! PS: Да, забравих. И "плеснатия таблет" вместо табло продължава да е толерирана, пардон, стимулирана, кретения
  4. Ей затова са новите камери. Защото тоя "индивид" утре и той ще влезне в насрещното
  5. maxrpm

    Citroen

    Aз мразя новата петичка на Рено, може да съм повреден ...
  6. Мандръсат го ,затова е вдигнал краката
  7. PRR

    Формула 1 - 2026

    Със зор и помощ от маФИЯ в квалификацията, но все пак британчето се докопа до първото място. Честито. Лекето ... си е леке! Когато той прави мръстотийките е ОК, но когато на него му ги приложат "това е наказание". Палячо. Но пък кара. Факт Браво на Кими. Не му стигна обиколка за да свали лекето с едно стъпало надолу. Нататък - маФИЯ опростиха задължително наказание и на още един британес. СлучаЕност? Надали Хамилтън поне пробва. Браво за което. Но толкова си може колата. Другото не си заслужава коментарите.
  8. Logrus

    Citroen

    Това 2CV май още е само концепт, ама ако излезне на пазара ще изкърти - също като новата електро петичка на Рено
  9. maxrpm

    Смях в залата :-)

    Eто как се кара правилно 1.9TDI, когато обичаш жена си ! 0-02-05-35b08666401b257bd6e2a53c3f84301948f96d1cf66af6e6a5860e2f08804334_329d28fdc0ef4e9d_1_1_1.mp4
  10. РусенскоВарено

    Смях в залата :-)

  11. sando2

    Citroen

    Уви, това е грозната истина сега.
  12. Форинър е една от групите, които харесвам. Имам и някои любими техни песни. Открих ги в началото на 80те с песента Urgent. Пуснаха я по радио "Хоризонт". Може би в "Музикална стълбица", на Йордан Георгиев. Сега групата не представлява интерес за мен. Няма нито един от оригиналния състав. Вокалистът им е добър. Дано и на живо да се представи на ниво. Впечатленията ми са от клипчета. В тази връзка някъде бях чел, че "Звездите изгряват на запад и залязват на изток". "Желязната завеса" изигра роля за това. Аз съм щастлив, че успях да видя на живо някои от любимците си. И не само. Интернет дава много възможности и информация. В онези години и на снимки не можехме да ги видим. Странно е чувството да слушаш любими изпълнители и да не знаеш дори как изглеждат. Тук сте по-хард рок настроени, но само за инфо, "Чикаго" освен в София, ще имат концерти в Пловдив и Варна. Жалко, че преди две седмици почина един от основателите им. Саксофонистът Уолтър Паразайдер. Да почива в мир. п.п. Дюран-дюран също не са за подценяване.
  13. joro-120L

    Да поздравим приятел с песен!

    Годините си дават отражение. На 78 е. Може и да е моментно състояние. При вокалисти се случва понякога да не са във форма. Ако е първото, то трябва да знаеш кога да слезеш от сцената. От уважение към публиката, която няма да чуе това, което иска чуе.
  14. Izolini

    Skoda Octavia 2 Scout - горна жабка

    Тази на таблото, или за очилата? Защото тази за очилата е с една миниатюрна ключалка, която се чупи с времето. Аз я лепих веднъж, но след като видях цената в ЕТ се отказах и си купих нова. В момента там е под 25 еврака. На тази на таблото не знам какъв точно е механизма за заключване. И цената е доста самурайска на нова част - към 300 евро. Ето една втора ръка - цък.
  15. Chavdargadjev

    Skoda Octavia 2 Scout - горна жабка

    Здравейте, Капакът на горната жабка не се затваря, някой да е имал подобен проблем
  16. PRR

    Формула 1 - 2026

    Никола днес си ги нашамари ритуално Страхотно каране, изключително чисто, внимателно с една, за щастие, не фатална грешка (счупеното крило). А отзад ... Дън си заслужаваше черния флаг. Късмет, че никой не пострада след безумните му действия. Да видим маФИЯ как ще постъпи след състезанието и дали ще благоволят да го накажат или това ще го оставят, като запазена марка за Цолов Иначе очаквам и състезанието във Формула 1, където маФИЯ пак извъртя нещата така, че незаслужилия да е първи. Всички, освен британчето, вдигнаха крака от газта, но маФИЯ не искат младото италианче да излезе още напред. Изключително мазало е с тия тълкувания на правилата. За мен, предвид позицията на лекето в стената, ситуацията си беше за червен флаг, а не половинка жълт и тълкования
  17. PRR

    Citroen

    Този емблематичен модел, както и костенурката, са били популярни не заради визията си, а въпреки нея И двата модела са били безкрайно надеждни с много/достатъчно ниска цена. Сега е обратното - гоним визията, цената висока, надеждността ниска ... за съжаление
  18. Вчера
  19. Ходих да ги видя на живо 2026та година, 60 години на сцена?!?!, светлинното шоу беше топ, за съжаление Клаус Майне изглеждаше доста слаб и треперещ физически, гласът му още държи, но все едно не му достигаше въздух, инфекции ли, какво ли незнам.
  20. Да, естествено, имаме билети отдавна, нищо, че един колега немец ме попита - Те живи ли са още? Мисля, че ще бъде по-добре от Скорпиънс тази вечер, странно ми изглежда как групите експлоатират визуалните ефекти, с които впечатляват джензи. Интересно ми е и да видя Форинър също няма да са на такава вълна. Тази вечер вървяха реклами и за Judas, че ще идват и изобщо тая София стана Централна Гара на всички групи, направо не е за вярване. Няма лошо.
  21. sando2

    Citroen

  22. sando2

    Смях в залата :-)

  23. Izolini

    Смях в залата :-)

    Сетих се за снимката на наш министър
  24. b3lq7a

    Октавия 3 Vrs

    Юли, карал съм и 184 4х4 РС, 150 на предно и 4х4… Вече не помня коя/и с ремап и тн. Няма момент да съм усетил някоя да е по-пъргава или да тръгва по-бързо от моята. Единствено в завои бутат дизелите предницата (усещам разликата в теглото в предната част). По-назад има качени таблици с въртящ момент, кс и диапазон на обороти за тях. Единствено с 1т ремарке 184кс 4х4 ще е по-бързо от 180кс 4х4…! Не знам колко е на моята въртящия момент, но и на 3-та при доускорение на спорт и в обороти всичко инертно се размества. Ако се намери дизел (с ремап) да е по-бърз ще почерпя
  25. Последната седмица
  26. sando2

    Смях в залата :-)

  27. PRR това с генератора го има, обсъждано е, но трябва да е опция. Защото отново няма смисъл да го влачиш този генератор с всичко покрай него и да не го ползваш. Хибрида в момента се налага защото по лесно покрива наложените норми. И точно тук сме го писали, че вече в рекламите рекламират пробег с едно зареждане. Нещо което няма абсолютно никакъв смисъл в едно МПС. Има много по важни неща от пробег с едно зареждане, но това е начина да продават на заблудените. От Шкода отново направиха ъпдейт на Апа и в момента прави много добра статистика. Това е от онзи ден, принципно нямах никаква идея да ходя на никъде, но изведнъж излезе нещо и трябваше да тръгна. Като тръгнах с мисълта, че може да се наложи някъде да спра за 3 минути за да заредя толкова колкото да се прибера. В момента положението е такова, че няма причина човек да се притеснява, че може да тръгне на път с наполовина заредена батерия.
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.