Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте,

Капакът на горната жабка не се затваря, някой да е имал подобен проблем 

 

 

Публикувано

Тази на таблото, или за очилата? Защото тази за очилата е с една миниатюрна ключалка, която се чупи с времето. Аз я лепих веднъж, но след като видях цената в ЕТ се отказах и си купих нова. В момента там е под 25 еврака.

На тази на таблото не знам какъв точно е механизма за заключване. И цената е доста самурайска на нова част - към 300 евро. Ето една втора ръка - цък.

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.