Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Краси


Griffin

Recommended Posts

0888 214567

Нямам друга информация за него :-))

Идва на крака за центорвка на карбуратора с отварянето видя защо колата ми гори 12 градско и оправи проблема, детектира и ме посъветва да си сменя маркуча за сервото който отива отпред защото бил спукан и 3 и 4 - ти цилиндър не ми работели като хората обеднявала се сместта :-))

 

Имам усещането че знае и кътните зъби на Шкоди-те, работил е в бившия сервиз на Шкода преди.

Занимава се само с карбуратоти и запалване но може да ви препоръча други майстори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tuk razpoznah moia maistor:) Triabva da otbeleja, che v momenta choveka raboti v edin diagnostichen centar, t.e. ako shte vi pravi kolite, tova bi moglo da stava samo nadvecher i sabota i nedelia. Ma posle da ne doide niakoi i da mi kaje, che choveka ne mu e svarshil rabota ili che "nishto ne e napravil". Ne che sam sardit ( s nishto ne sam go pokazval) ma e kofti da ti go povtoriat 3-4 pati, a posle da kajat, che dobre rabotil...:(

Nishto lichno, prosto mi e krivo kato cheta tez redove... :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.