Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Иван Ставрев


Guest Odin

Recommended Posts

Това е майстора дето работи до техникума Вилхелм Пик в Света троица до западния парк. Работи много качествено и бързо ама малко скъпчия си пада. Но не се налага да му обясняваш по-два пъти какво не и е на ред на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво прави при него коя област му е силната двигатели запалване окачване :-))

 

Не знам точно коя му е силната област. Човека е Шкодаджия. Работи само шкоди. На мен ми прави запалване, съединител и по токовете нещо (фаровете светеха както си искат). Абе разбира си. Почти не съм му обяснявал какво ме притеснява по автомобила, а като си го взех си бече ОК от всякъде. Каквото еправил не е мръднало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона на човека е 0887957921 имам и друг 8223097.

Това е което е ремонтирал първия път :

1. Бензинопровод 90см

2. Тампони двигател 4бр

3. Чукче

4. Регулиране двигател

-клапани

-чукче центровка

Взе ми около 60 лв. с негови части. И фаровете ми оправи.

 

Днес карах пак при него Шкодата. За един час ми оправи спирачките- смени гумичките и ми оправи парното ама не каза какво го е правил...ама сега в колката е сауна и платих 15лв.

Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

И аз съм доволен.

 

Свали ми стартера и ме прати при някакъв да го оправа (което не ми хареса много да се разкарвам наляво надясно, ама айде...). Оня вика - 40 марки. После отивам на БРЕГАЛНИЦА при САШО и те викат "сега няма, ама ако има 90 марки" :? аз викам "... си майката".

После взех от няква мацка за 25 кинта перфектния стартер, човека го сложи и ми направи няква планка щото нямах преден лев амортисьор. Взе ми 18 марки и днеска един тип на хладилника ми завари планката за 2 лв.

 

Общо взето добре се развиха нещата, сега колата пали без да натискам газта :mrgreen:

 

Тва е човека е печен според мен. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

за Иван Ставрев ми е думата.исках да ви споделя нещо.аз по принцип заварших вилхелм пик и оттам се запознах с иван.купих си шкода фаворит 135 преди време но ми се повреди съединителя и реших да отида при него.всичко ми оправи както си трябва работи,но тъй като ми беше свалил скоростната кутия реших да си сменя и маслото в нея.понеже незнам какво масло се слага в скоростите го попитах(Иван)и той ми каза да купя 80W90.купих, наля го, но уви сега когато времето е по студено сутрин докато колата е още тудена не мога да включвам скоростите .особено ми е трудно с 1 предавка.ако някой знае какво масло се слага на фоворит 135 нека пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Ставрев работи ли в събота и има ли някаква трудност при намирането на сервиза му ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Г-н Ставрев работи ли в събота и има ли някаква трудност при намирането на сервиза му ?

 

В събота не работи, а в делнични дни само до 16.00.

Сервиза се намира лесно - той е голям сервиз правят технически прегледи и ремонтират всякакви автомобили. Там като питаш за Ванката ще те опътят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

С голямо прискърбие трябва да съобщя, чe тази тема следва да бъде заключена. Реших да потърся Иван Ставрев във връзка с консуллтация и евентуално помощ при реставрациярта на 130РС мотора, понеже ми бяха споменали, че се е занимавал и с рали-шкодите навремето. В задния двор на техникума Форд, където е работел обаче ме очакваше тъжна изненада - некролог :( Човекът се разболял и починал съвсем скоропостижно от рак точно в навечерието на празниците. Не го познавах лично, но съм чувал за него само хубави отзиви като човек и специалист, затова изпитах искрено съжаление, че ни е напуснал толкова рано. Нека почива в мир!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не повярва човек ,преди 2-3 месеца минах оттам и още си работеше :-k

може и да има добри отзиви,и аз бях първоначално на това мнение ,но като майстор не го бива много [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.