Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стикери на клуба


Guest

Recommended Posts

Както виждате има нови членове в клуба (себе си визирам) и предполагам че и те искат да имат стикери. Предлагам човекът, който е направил старите ако още пази файловете да направи още няколко и да ги донесе на следващата среща. Аз съм готов да си платя колкото струва. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЗАПАЗИ МИИИИИИ

Как може чак сега да ми казваш. Като чуят другите и те ще искат!!

За мен един стикер 110%.

На другата среща!

УРАААААААА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niamash nikakvi problemi. Taka kakto as niamah, kogato na men mi podariha! stikerite. Niama da spomenavam imena:) toi si znae i seshta predpolagam:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, че върна темата...

и да кажа

следващия път ще ги подарявам, залепяйки ги лично по шкодите ви :twisted:

а се га кво се получи - всеки взема и за приятели... и накрая аз немога д видия една шкода със стикер...баси

:evil:

веднъж само се разминах с една червена със преобладаващи 6 и 3 в номера... май е мишел, но не съм сигурен.

 

хайде на стикеритееееееее :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mdaa, opredeleno si se razminal s mene 8) Ama shto ne svirna bre chovek. As obiknovenno kato sreshtna Skoda se zaglejdam, moje i da sam te vidial:) De si me zasiakal:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засичането май беше на гурко, а аз бях пеша и видях стикера в последния момент. като не съм сигурен кой е вътре - не бих се размахал и развикал пред шкодата. поне девойка да беше.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

дам дано да стигнат за вси4ки !!! :) ам аз иам една идея която незнам дали 6те удобрите да направите не6то така 4е тези които искат да дадат заявка и след това да дадат пари и за мои да се пратят парите и после съответно и лепенките 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз многократно сам казвал, че у мене имам няколко останали бройки от старите стикери, но единствения, който прояви желание и идва на срещите за да му ги дам е Грифин, макар че на него май му ги дадох не на среща. Взех тези стикери с идеята да ги раздавам, ма кат никой неще какво да направя. А останлите, които са взели стикери де ли се спотайват? :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде тогава да се разберем да се срешнем някъде и да ми дадеш един стикер да си лепна на задното стъкло. В центъра ако искаш...или където ти е удобно. Аз съм в Света Троица, работя в Лозенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Mishelle, моля те и аз искам един стикер!

вчера се регистрирах, но искам да си личи че феновете на Шкода сме обединени и мисля, че чрез стикерите можем да привлечем и нови членове! Аз лично попаднах на сайта случайно, докато сърфирах!

Между другото аз съм Ники- Приятно мие :D

Ако имаш желание да ми дадеш или продадеш един стикер можеш да ми се обадиш или пратиш sms на 0888/097030

Мерси предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, тук във Вн сме 4 автомобила. Колко $$$ и къде да ти пратя? Само ако може направо заедно със сенниците ще е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, подарявам всички стикери, които имам. И на мен ми ги подариха, т.е. нямам желания, а и моралното право да ги продавам. Довечера ще проверя колко са ми останали и ще пиша:) То аз и на Один бях обещал един стикер, ма кат съм несериозен. Ще му звънна и на него:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, той Яската нали си има SKODA OWNERS CLUB бе?! И колко Шкоди ставаме? Я брой!

 

Ами Миро и аз имам SKODA OWNERS CLUB на предния джам!!!Забрай ли, със същия шрифт и големина като на Яската... Адаша ти ми го принтна. Е и аз ли да не го сменям?Нали в това се състои идеята да сме всички с еднакви сенници и стикери... Или не схващам нещо... :oops: :roll: :oops: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdr na vsi4ki

Za6to (ako ima6)ne mi izprati6 na e-maila file koito da sadarja stikera i az 6te si go razpe4atam kato lepenka i gotovo.

e-mail: born_for_racing@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!!! Аз не можах да разбера дали все пак има някакъв шанс и аз да се сдобия със стикер ? Определено мисля , че ще е готино да се вижда, че шкодаджиите сме обединени!!!

Ако някой може да ми даде, моля пишете ми на мейла как да се срещнем!

kolev123@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.