Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздравления!


victory

Recommended Posts

Поздравления за новия форум!:)

От известно време чета във Вашия клуб в Дир.бг.... и намирам доста полезни съвети! Надявам се и този форум да да стане любимо място на много от почитателите на Шкода :lol:

Аз съм шофьор от скоро :( и за сега само се возя на Шкода .... Преди месец и половина с мъжът ми си купихме Fabia RS и направо се влюбих в не :D

Та имам намерение да увеличим семейния автомобилен парк с още една Шкода - 105 или 120 .... която бих могла да карам :)

Ще съм благадарна да споделите мнения и да ме посъветвате от къде бих могла да намеря такава шкода?!?

Пожелавам успех на форума! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)

Да предполагам задължително се ходи при майстор ...... за да знае човек какво да очаква !:))

Скъпа ли е поддъжката на такава кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойта я взех за 300 лв. но после за чаркове и ремонт се изръсих още 1300 но колата като я взех беше гробница буквално и не се знаеше къде може да те остави :-)), сега да не говорим за външния вид :-)), сега спокойно си тръгвам където и да е и нямам неприятни изненади поне за сега :-)), съвета ми е да не се хвърляш на прекалено евтиното а да вземеш нещо на прилична цена желателно след консултация с майстор, мисля че за около 400-800 лв. може да си вземеш наистина прилична кола която да си караш с кеф :-)), само трябва да и посвикнеш на характера :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О,оо благодаря :)

Ами като разгледах какво се предлага ...... наистина цените са между 300 - 1000 лв. Наистина ако харесам нещо задължително ще мине първо при майстор .. :) Може би на цена 700 - 1000 лв ще е по-добра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.