Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Майстор Мимо (Варна)


Хашек

Recommended Posts

Реглаж преден мост и ремонт окачване. До циганското колело във Варна.

 

Има лице на светец и интелигентна осанка, всъщност е мошенник и шарлатанин. Пазете се от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Знаем го майстор мимо! :twisted:

Одра на баща ми кожата със 550 лв за реглаж и ремонт на преден и заден мост (на Фиат Типо). След 3 месеца се наложи същата манипулация и от следващия сервиз, в който закарахме колата казаха, че накрайниците са начукани за да се втвърдят, подлагани са разни гуми тук там, а на мястото на втулките са набили дебел градински маркуч! ЕВАЛА!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...

Днес бях там за смяна на маншон външен. Оказа се, че за мойта Фабиа е някъв малко по-скъп от нормалните (от 15-16лв). Та 30 лв за маншона и 25 за работата...

Не мога да преценя, много ли е или цената е ок...

Както и да е, като тръгнах 300м по нататък нещо взе да трака и пристъргва. веднага се върнах и се оказа, че не са завинтили няква част. Добре че го усетих и чух на време. Както и да направиха го и се извиниха...

Ама черна точка от мен: да пуснат кола (готова) с незатегната част :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглаж преден мост и ремонт окачване. До циганското колело във Варна.

 

Има лице на светец и интелигентна осанка, всъщност е мошенник и шарлатанин. Пазете се от него.

 

+1 Прави се, че разбира много, а после като си вземеш колата е малко по-зле от преди да я оставиш... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз преди време си оставих единия пикап, че му беше спукан картера / преди да познавам Гюнтер сервиз / и какво стана: наложи се да сменя семеринга на коляновия вал / в последствие , като огледах семеринга видях, че от пренатягане е спукана и затова тече/ естествено сваляне на кутията и за капак, единия СПЕЦИАЛИСТ докато работел ударил с нещо предния капак, после взел ,че го китвал и го пръснал с някакъв спрей и станало едно голямо петно.Абе с две думи нямам думи.

 

И аз ви препоръчвам горещо да не ходите там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.