Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект за нов стикер. :)


FAV135

Recommended Posts

На дир.бг се зачекна една интересна тема. За нов стикер. Въпросът е какво да пише на него. Радвам се че се споделя мнението, че Шкода е един от най-старите производители на Автомобили

Мисля, че на повечето от нас ще се хареса подобно мото. Но въпроса е какво точно да пише. Това което сега ми идва на ум, имайки предвид годината на производство на първата Шкода - 1895 е:

 

"Шкода - 110 години история"

Или, ако го навържем с един легендарен модел:

"Skoda - 110 yeaRs history" ;))

 

Давайте други предложения и може да се скалъпи нещо накрая ;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сложно и не запомнящо се. На мен идеята за "Skoda фен" ми допада повече. Може надписчето да е върху символа със стрелата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, лесно се запомня,

ама няма ли да вмъкнем нещо характерно за Шкода, което показва защо сме фенове

 

щото

"Прахосмукачка фен" и "пералня фен" пак е лесно.. и какво от това :?:

 

Някакви варианти на "Шкода фен", които да отчитат и това?

 

:? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да има силно изразен и национален елемент, който липсва в първите стикери. Можеби надписите трябва да са на български и латиница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Owners Club BG

Клуб Шкода България

 

Ето ви на английски и на български.

 

Нашите във Варна са направени на английски във вид на сенници на челните стъкла - надписът се събира идеално

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да станат малко множко стикерите ? Аз съм съгласен да се направи един стикер и той да е за всички . Да не се получава така, че всеки да си има по 2-3 стикера и то все различни. Събираме се всички решаваме какъв ще е и как ще изглежда и се прави ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам че трябва да има само един стикер.

Освен това идеята за "Skoda fen" не е моя. Някой колега я предложи в другия форум. Не искам да му нарушавам авторските права :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Haresa mi mnogo ideiata za nadpis Skoda Owner (bg i eng), w kraina smetka mojem da go varjem idealno s tozi sait i s foruma, ama kakvo shte pravim nie sas starite stikeri:( I ako gi smenim s novi, da ne vzemem sled 1 godina pak da gi smeniame s oshte po-novi... Kam gornoto predlojenie za nov stiker bih dobavil - vseki ot nas da se zadalji da vzeme pone dvoino kolichestvo na tova, koeto mu e realno neobhodimo, za da moje v posledstvie da razdavame na novite fenove, a ne da se chudim ot de da pechatame novi, da promeniame dizain i t.n. Predlagam, ako shte smeniame starite, novite stikeri da gi napravim i po-golemshki. Da rechem daljinata (pone) na polovin chelno ili zadno staklo, che da se vijdat ot daleche a ne da se dzverime po svetofarite "Abe toia ot otbora li e ili ne" :shock: Mojem da napravim i edni po-malki za niakoe triagalno staklo naprimer. Kakvo shte kajete 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за идеята за по голям стикер ако ще се прави такъв защото все се оглеждам като видя Шкода дали я някой познат от клуба или не като му сканирам предното и задното стакло :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами смятам, че можем да вземеме пример от БМВ-тата, те до колкото знам и съм виждал си имат един голям стикер за задните стъкла и още някакви малки на номерата. Но да ви кажа честно тези на номерата са незначителни, пък и мястото не е най-подходящо за стикер. Най-добро е предложението на Mishelle, един на половината на задното стъкло и два малки, като сегашните размери, за страничните стъкла. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като от БМВ-тата да кажа....има един вид стикери в три размера....един за номерата,един за задния прозорец,и едни средни който стават на страничните стъкла(такива най-добре стоят на комбитата)...тези на номерата найстина са малки ,но мен лично ме кефят как стоят :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерът да е съчетан със сенник на челното стъкло и да пише само:

WWW.SKODAOWNER.ORG

 

Според мен това е напълно изчерпателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ИДЕЯ - Браво бе човек

Добре ще изглежда

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерът да е съчетан със сенник на челното стъкло и да пише само:

WWW.SKODAOWNER.ORG

 

Според мен това е напълно изчерпателно!

 

Много добре звучи. Подкрепям напълно идеята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добре да са като сенници на предното стъкло. Сега остава да измислим какво точно да пише. WWW.SKODAOWNER.ORG е много добре според мен. Ако всички са съгласни трябва да измислим от къде да ги поръчаме и някой да направи и самия дизайн. Т.е. цветове на надписа и фона и ако ще има емблеми или нещо друго...и давайте да поръчваме че вече нямам търпение :)) Така лесно ще се разпознаваме по светофарите.

 

А каква синя 100С видях вчера пред сладкарница "Фаворит" в Св. Троица!!!!!!!!! Страхотия ви казвам.

 

А пък един дядка в квартала как е направил една 120ка...скоро ще я снимам и ще постна снимки. Прилича на тунинговано мицубиши :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

сенниците са много хубаво нещо. На Фаворита имах такова затъмняване на горната част на стъклото - Наистина е голяма благина при ниско слънце.

Мисля, че зеленикавото си е добре за фон. И /като гледам варненските Шкоди/ май бялото си е добре за надписа. Е - ако се разберем, може да измислим някой хитър шрифт, който да хване окото отдалеч. Има достатъчно място и за емблеми.

 

Поздрави,

:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да споделя нещо...мисля си, че на задното стъкло ще е по-добре да се сложи. Защото, помислете, когато карате какво гледате? Аз лично гледам колите пред мен и около мен много повече, отколкото тези зад мен - т.е. има много по-голям шанс да забележа някой преди да го задмина или той да ме види преди да ме задмине. А ако е на предното стъкло и го видя в огледалото трябва да има задължително емблема някаква, защото четенето на обърнати огледално букви не ми се отдава въобще :shock: И мисля, че просто е наложително да има и адреса на този сайт - иначе половината идея отпада, защото поне за мен - освен да се разпознаваме един друг, трябва и да привличаме нови "кадри" :P Та...това е от мен засега. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, докато градушката не ми спука предното стъкло карах с подобен надпис от бели букви "SKODA OWNERS CLUB" и да ви кажа въобще не пречеше, напротив, стоеше много оригинално.

 

Затова аз съм за надпис на предното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм против надписа на предния джам. Не ме разбирайте погрешно. Просто казвам, че аз лично повече гледам колите около и пред мен т.е. задните им стъкла, а не предните. И надписа ще си го сложа на задния джам, защото отпред си имам лента, която си ми върши работа :wink: Но на задния джам - нема начин да пропусна :P И пак казвам - да не ме разберете погрешно и да си мислите, че неискам да слагам знак на клуба - просто ще е на задния ми джам. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да дам мнение :)

 

Ми мен лично стария стикер си ми харесва, нямам намерение да го свалям, ама може да сложа и новия, ако ми хареса...

 

Проблемът на стария стикер, е че е доста малък и не се вижда отдалеч, като го обсъждахме - бях предложил да е по-голям, ама тогава нещо не го дообмислихме ... другия проблем, е че вече няма останали бройки.

 

Аз лично съм най-навит за сенник, само да го измислим да има готина картинка и надпис, щото според мен само линка е малко постно, пък и вече на всяка трета кола има разни линкове; Да го има и него, но акцента да пада на нещо по-оригинално като надпис и картинка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам следното предложение :

Ако искате може да си останеме със старите стикери, просто да вземем да измислим и направим един по-голям , който да се вижда повече ( за предно или задно стъкло, кой където иска да го лепи ) и един сенник за през лятото. На сегашните стикери мисля, че си имаше адреса на форума и не се налага смяната му ( може и да бъркам ). Аз лично намирам настоящите за добри . Евентуално при правенето на по-големия да се направят и от сегашните и да се пуснат по хората, да раздават . Така хем ще сме си със старите , хем ще се забелязваме по пътищата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.