Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предно окачване!


Хашек

Recommended Posts

Значи, смених всичко отпред и пак хлопа Формана...

Амортисьори (с тампоните), шарнири, накрайници (вътрешни и външни), втулка и лагер на рейката, тампоните и втулките на носачите, нови зимни гуми ... и хлопа като че нищо не е сменяно

 

Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами остават само 3-те тампона на двигателя май :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото се отпускат пружинките им и започват да тракат в апаратите.

 

Пак хлопа, мамка му. Струва ми се, че хлопа точно там, където са задните тампони на носачите (дето се нанизват за носача и се хващат с планки за купето) щото на краката ми бие... Само че всичко е чисто ново, и съм го купувал от Автотрейд, не от ментарджийските магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формана който взех също се оказа, че тропа нещо отпред като минавам през дупки. Всичко изглежда ОК и си е стабилен/амортисьорите и тампоните са нови/. Решил съм да проверя около щангата за скоростите и някакви тампони на гърнето ??? евентуално. На Фаворита ми тропаше някакъв глупав шарнир по окачването гърнето - тва е малкия дявол де :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и пак хлопа!

 

Аз ли нещо си втълпявам...???

 

Единственото, което може да се окаже причина, е това, че ми се е разпечатало купето точно там, където лежат задните тампони на носачите, само че няма логика, защото в този случай, може колата да е нестабилна и лашка, но не може да хлопа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми можеш да прегледаш шарнири,накрайници,тампони на мотора и тампони на носачите друго не мога на този етап да те посаветвам за твоят форман.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз открих едната причина за тропане - тропат елементите на механизма за сваляне на стъклото на шофьорската врата вътре във вратата, но доскоро ми се струваше, че идва отдолу!! . Все пак има и още някакво тропане, което е доста по слабо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Като поодъртеят почват да чаткат пантите на вратите от луфтове, адски изнервящо :x

Най якото в случая е че за да свалиш предната врата,примерно, трябва първо да махнеш и калника....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.