Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ламппата свети...


high_octane

Recommended Posts

Здравейте, появи се следния проблем - след едно по-рязко спиране започна да свети лампата за спирачната течност. Проверих нивото на течността, не беше на мах. но въпреки всичко долях още малко. Обаче лампата остана да свети и не спира ! Забелязал съм, че на повечкото Шкоди тази лампа също си свети постоянно. Не че ми пречи особенно, ама е дразнещо. Някой знае ли нещо по въпроса ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти давам отговора на проблема:

Най-вероятно си ритнал едната спирачна машинка. Значи навираш се до педала и от дясната му страна от горе се намира една метална пластина до която има едно метално издадено копче. Натискаш силно копчето докато щракне и се прибере и лампата вече не свети. Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно това е решението. Само внимавай, като натискаш да не изкривиш пластинката, че после докато я центроваш ще те заболи кръста :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не е светнала някоя лампа като си дал ГАЗ, че аз имах следния случай:

Карах служебна Омега 2.5 6, и на едно кръстовище реших да премеря сили с едно 323 и като тръгнахме след 200метра Омегата не издържа и светна една огромна червена лампа (!) Така и не разбрах от какво светна. Обаче на омегата й спуках гъ.а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.