Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

110R / 130RS


Хашек

Recommended Posts

Провери ли тези 2-те (в Пловдив и София), за които ти казах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази в София е продадена за 1700лв., а в Пловдив на този телефон, който ти ми даде не отговаря никой. Можеш ли да го провериш отново и да ми го пуснеш на смс или на лично?

 

Благодаря ти за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

ЗДРАВЕЙТЕ!Нов съм във форума,но съм дърт(във всякакъв смисъл) фен на Шкода.Имам 110 LS в отлично състояние.Иска една боя но като се има предвид,че 20год.,боядисвам коли,това не е проблем.Често си я карам,макар че имам и по-модерни коли.МНОГО,МНОГО,МНОГО...ми трябва 110R.Моля,помогнете.Давам добри пари,разбира се ако заслужава.Разбирам доста от тенекеджийство-бояджийство,така че мога да помагам.Някой ако нещо...0888 94 73 92.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ!Нов съм във форума,но съм дърт(във всякакъв смисъл) фен на Шкода.Имам 110 LS в отлично състояние.Иска една боя но като се има предвид,че 20год.,боядисвам коли,това не е проблем.Често си я карам,макар че имам и по-модерни коли.МНОГО,МНОГО,МНОГО...ми трябва 110R.Моля,помогнете.Давам добри пари,разбира се ако заслужава.Разбирам доста от тенекеджийство-бояджийство,така че мога да помагам.Някой ако нещо...0888 94 73 92.

 

LS- са да не е до гарата бял на цвят? колко много е желанието за 110р?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,и аз съм от Стара Загора :) Ти да не би да караш 110-ката с 4-те фара,цвят между синио и резедаво и лети джанти???Защото преди този автомобил стоеше до пожарната,после в един двор в индустриалната част и онази вечер го видях в движение по ул."Ген.Столетов"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тази е моята.Живея до пожарната,а там кадето си я видял в индустриалния ми е сервиза.Ако минаваш от там,обади се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тази е моята.Живея до пожарната,а там кадето си я видял в индустриалния ми е сервиза.Ако минаваш от там,обади се!

....дай да я видим де, що ни мъчиш....и добре дошъл във форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тази е моята.Живея до пожарната,а там кадето си я видял в индустриалния ми е сервиза.Ако минаваш от там,обади се!

....дай да я видим де, що ни мъчиш....и добре дошъл във форума!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=362369 Ето ви снимки.И лоши думи за баба си да не чувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е колата ,евала ! Тоо волан , кърти и джантите хубави, стойка има, моторът как е...

Mоторът е ок.Поръчал съм ново гърне.Нещо воланът е тежък и ще трябва ревизия на кормилна кутия ама...За боятя...ОХ БОЯТА.Нали знаете за обущаря?Ще се прави,няма как ама като му дойде времето.Между другото,някой знай ли ку и туря около 130hp мотор таз кутия ш са счупи ли? Търся гривните на фаровете и може би по-големи джанти,че и задни пружини мога да сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много яка!

Аз ще ти намеря по-големи джанти, но искам тези 13ки :D Може и да ги разменим.

Какъв размер търсиш? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ето къде е отишла LS-ката на доктор Томи! Е, явно е претърпяла лек тунинг оттогава...

Skoda_estelle, адаш тия джанти май не са 4х130, вероятно с фланци :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колата ти е запазена и хубава и колкото е по -оригаинална ,толкова по добре ! smile106

Може да си прав.Аз самия вече 2г.се чудя кое е по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

На снимките се вижда някакъв друг двигател---> от какво е? Вече в движение ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.