Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешно в Пловдив???


CloneDriver

Recommended Posts

Ми има сервиз за Щкода .

Той е като тръгнеш от сточна гара към Военна болница влизаш във втората пресечка в дясно и там има магазин и сервиз само за Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Напално съм съгласен с mincho за отношението на майсторите в този сервиз.А може би не става дума само за отношение,а и за компетентност!Определено не разбират много неща момчетата,имам чувството,че работят само по книжка,не могат да измислят нещо нестандартно,не са фенове на марката и не работят с желание.Общо взето работят само за пари хората!!!Интересното е че ако например скъсаш шпилка на колекторите,ще искат да ти сменят главата :shock: :shock: :shock: ,а ако пък нещо се закучи при смяната на главата,ще ти кажат,че ще ти се обадят да ти кажат кога да отидеш да довършат........Чакай!! :? (опс,то май направо си стана за "черен списък")

Та на въпроса...Има един майстор,казва се Иван Мадин,има сервиз на бул. 6-ти септември до гребната.Намира се от лявата страна по посока от центъра,малко преди входа на спортното училище,има табела SKODA на вратата.Ако представлява интерес мога да се разтърся и за телефона,имам го записан някъде из нас.Общо взето и той си има кусури,но наистина знае и може много неща,шкодите ги бара много сериозно.

Успех с всички бъдещи ремонти,без значение кой ще ги извършва! :)

Пък ако през това време си научил и за някой друг шкода майстор сподели. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понякога го намързява,обича и доста да се хвали колко е добър,но наистина както казах ги чатка шкодите.

А иначе сега се сещам,скоро видях една шкодичка из града,която си имаше залепен стикер на майстор за Шкода.Адреса беше ул.Кемера 17,това доколкото знам се намира в Изгрев около 3-та градска болница.Незнам обаче откога е залепен стикера,има ли го още този маистор там и как работи.Винаги може да се провери обаче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
Ами понякога го намързява,обича и доста да се хвали колко е добър,но наистина както казах ги чатка шкодите.

А иначе сега се сещам,скоро видях една шкодичка из града,която си имаше залепен стикер на майстор за Шкода.Адреса беше ул.Кемера 17,това доколкото знам се намира в Изгрев около 3-та градска болница.Незнам обаче откога е залепен стикера,има ли го още този маистор там и как работи.Винаги може да се провери обаче :)

Този на Кемера, ми прави ремонт на двигателя на една 120-ка, който роди 2-3 хиляди километра по-късно на магистралата за София, оказа се че не е завил добре биелните лагери... едната биела изскочи отвън през блока, да се попече на слънце ;)

Освен Иван Мадин, друг майстор, в Пловдив няма.. знам ги до един, всичките са пълна трагедия.. жалко само че винаги е претоварен с работа и все по-малко му се работи напоследък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Някой може ли да каже този майстор дето го обсъждате ИВАН МАДИН занимава ли се още с тази професия,и къде е точното му местонахождение,също така приемам и оферти за други хубави майстори в Пловдив и околието,благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже този майстор дето го обсъждате ИВАН МАДИН занимава ли се още с тази професия,и къде е точното му местонахождение,също така приемам и оферти за други хубави майстори в Пловдив и околието,благодаря ви.

 

Занимава се.Караш по 6-ти септември посока зоологическата градина,след кръстовишето където е последната спирка на автобус 10(полигона на гребната) се пада втората или третата къща отляво,има си табелка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже този майстор дето го обсъждате ИВАН МАДИН занимава ли се още с тази професия,и къде е точното му местонахождение,също така приемам и оферти за други хубави майстори в Пловдив и околието,благодаря ви.

 

Занимава се.Караш по 6-ти септември посока зоологическата градина,след кръстовишето където е последната спирка на автобус 10(полигона на гребната) се пада втората или третата къща отляво,има си табелка.

 

 

Мерси за инфото,ако се наложи нещо по Шкодилака непременно ще пробвам при него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.