Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

една молба


Хашек

Recommended Posts

Имам една молба към всички колеги от София, които могат да ми помогнат.

 

В магазините Шкода в София е много вероятно да се продава барче за Рапид (уточнявам - това е барче за 130/Рапид и се различава от това на 120, т.к. таблото е различно) Ако някой знае или е виждал такова, моля ви купете го, аз ще ви възстановя сумата веднага.

 

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е трудно да намериш свястно барче за каквато и да е Шкода в София. Най-разпространени са едни гадни пластмасови, дето лятото ще се изметват, а зимата ще дрънкат...Ако видя нещо ще пиша:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам пишеш за тези, дето ги продават на бул. Левски ( по 21 лв. ако не се лъжа ). Аз мисля да си купя точно такова, колкото и да са гадни, че с това мойто.... Ако имаш такова кажи как и къде се захващат ( имат ли предвидено място или сам си намираш ) и пречи ли на десния крак, че като ги гледах ми се стори, че идва много напред. Колкото до избора на барчета - в София съм виждал само един тип, води се за 120-ка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи най-разпространеното барче у нас за 105/120 е едно пластмасово, на което касетофонът стои доста наклонен (почти на 45градуса) и под мястото за касетофон има дебел и издаден напред борд. Такова има във Варна и не ми върши работа, т.к. Рапидовото табло си има място за касетофон.

Другият тип е само основа, която няма продължение нагоре към таблото и обхваща скоростния лост с допълнителен маншон и напред има джоб. Аз имам такова.

 

Това, което търся, е барче, което е подобно на второто, само че има и продължение нагоре към таблото. То няма място за касетофон, а обикновено се продава с място за касети (както това на Фаворита)

 

Ако някой види барче за 130/Рапид моля ви свиркайте.

 

Между другото в един магазин някъде до Студентски град (от околовръстното надолу към студ. град) видях преди 3 месеца такова, само че нямах пари да го купя (струваше 50лв.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го този магазин, ще проверя там, ако го има и го взема как ще си го вземеш ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако го има барчето, запази го, а аз ти пращам парите (по пощата или с автобуса или по някой приятел, дето пътува към София).

 

Ако стане ще бъде супер.

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.