Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

светлини


Марту

Recommended Posts

Вчера се пробвах да си корегирам фаровете. Не знам колко съм успял, но предполагам, че като излязя на пътя ще разбера. Имате ли някаква методика, некъв чалъм, който да споделите?

Погледнах си и крушките. 50 W. Това ОК ли е ? Има ли некви по-силни или вобще различни видове? Дайте мнение.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами аз мисля, че са си ок не съм гледал моите, но мисля,че са така...

За регулирането излизаш бечерта и има две като шпилки откъдето се регулират фаровете 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

martu на тебе работи ли ти врътката дето е в ляво до волана? мойта никва работа не върши а би било полезно да бачка - при натоварена кола кат се вирнат нагоре късите и кат почне да светка народа отсреща ставам кат електроженист.

някой да има идея как функционира това чудо и как евентуално се ремонтира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се консултирах и се оказа, че нема Фаворит дето регулацията на фаровете от купето да му работи. Тя била с неква течност и бързо се прецаква, а маркучите са капсуловани и не се поправят.

аз моите си ги регулирах от самите фарове, но не съм много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Няма такова чудо просто да видите - Фаворит на който да бачка хидрорегулатора(поне аз не съм). Само смяна и то доста солена оправя проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.