Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рекламата....


high_octane

Recommended Posts

Предполагам сте видели рекламата на Пиреус Банк ( един колега е пуснал една такава тема във форума в дир.бг и реших да я коментираме и тук ( стига да има желаещи ) Абе не знам защо точно Шкода са избрали за тая реклама, ама при всички положения огледалото не може да падне или да се изкърти по тоя начин , по който става в рекламата . Както и да е предполагам, че на никой от тук пишещите не му е приятна тази реклама, та се чудех има ли някакъв начин по които можем да се противопоставиме на уронването на престижа на любимата ни марка коли ? И ако има какъв е ? Ако ви се занимава може да измислиме нещо по въпроса, за да се защитиме . :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

След като обсъдихме текста на писмото с Варненските колеги, същия го предлагам за ваши коментари и препоръки. Моля действайте експедитивно за да мога да го изпратя на време. Благодаря предварително.

 

Цитат:

До: Директора на "ПиреусБанк" - София

Копие: Национален съвет за Електронни медии

Копие: ЕураТек - София

 

Уважаеми Господа,

 

Във връзка с Ваша реклама, излъчена по националните телевизионни канали и публикувана в националните печатни издания, относно получаване на потребителски кредити от граждани, с настоящото писмо Ви уведомяваме за следното:

 

"Шкода Клуб България" в качеството си на неофициална асоциация на любителите и поддръжниците на автомобил "Шкода" категорично протестира срещу съдържанието на Вашата рекламата, като наред с елементите на вандализъм спрямо използвания автомобил, намира нейното съдържание за антиреклама на марка "Шкода" и уронва авторитета и интересите на производителя.

Във връзка с горното "Шкода Клуб - България" с настоящото настоява Вашата фирма незабавно да спре горните рекламни материали и същевременно да публикува и излъчи официално своите извинения към производителя на марка "Шкода" и на нейните собственици и поддръжници в България.

В случай на Ваш отказ или бездействие ще бъдем принудени да предприемем необходимите действия, като наред с това, ще уведомим и предадем събраните рекламни материали на производителя "Skoda Auto" - Млада Болеслав, Чехия и неговия официален представител "ЕураТек" АД - София.

Разчитаме на експедитивни действия от Ваша страна в посока разрешаване на горния проблем.

 

С уважение,

Шкода Клуб - България"

 

Край на цитата.

 

Ако може поствайте същия проект в дир-а. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле... аз предлагам да го пратиме и до някои от всекидневниците - "Труд" или "24 часа" , може да проявят някакъв интерес и да напишат нещо и те по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не всички реклами са толкова обидни за Шкода... ако гледате МТВ сигурно сте забелязали една много сладка реклама (на Фанта мисля, че беше), където главни герои са 100С, 120Л и... една оранжева 110Р, която в даден момент се превръща в... 6-метрова лимузина!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм даааа - рекламката е на Моторола и Шкодите са мно'о яки там. Но съм съгласен с писмото на колегите и ако мога по някакъв начин да дам подкрепата си против тази реклама - готов съм! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: :evil: :evil: Така... пи6ете ме и мене против! И аз гледах рекламата,доста ми е анти и на мен,не ме кефи определено.(Виж ако бе6е с некоя KIA например,6те6е кеф да ми прай :twisted: ...)

Ап1к писмото на бат' m1r0sl4v ми се вижда добре :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора мислите ли че някой ще смени рекламата???толкова пари са вложени в нея че никой няма да ви обърне внимание......колкото до Шкодата едвали са я избрали зада унижават марката,по скоро това им е паднало(100% са търсили старо социалистическо превозно средство).....не и обръщайте внимание и това е :wink: :D 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Da we :!: kakvo stana po tozi vapros :?: v4era pak e zasqkoh tazi reklama i se iznervix :x ,ama mnogo se iznervih :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.