Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тикнах в Рапида мотор 1.6 Фелиция


Хашек

Recommended Posts

Az sega do kato 4akam da mi doidat 4astite sam se zahvanal s tarkane na lqtite djanti i sled tova boiadisvane,a posle 6te razglobq dvigatela za da my 6laifna glavata,no malko se 4ydq kolko da e hvana-mislq 1mm :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За джантите: пожелавам търпение и силни нерви.

 

За мотора: Фаворитов или 130-ков мотор ще сваляш с 1мм? Ако е 130-ковия, внимавай, че ще срещнеш клапаните... Ти там си на 9,7:1 нали знаеш!? С 1мм ще получиш 11:1 и аванса ще щрака да си е*е майката...

 

Хайде успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Като се позачетох в тая стара тема ми хрумна следната идея, която ще помогне за вдигането на степента на компресия и мощността на обикновен двигател на 120 - шлайфане на главата примерно между 0.1-1 мм и смяна на разпределителния вал с такъв от 136. Въпросът ми е с колко трябва да се шлайфа, за да стане към 60 коня примерно мощността?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.