Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли познавачи на 1203 ???


Хашек

Recommended Posts

Имам нужда от малко повече информация за двигателя, монтиран на 1203 (линейките) Може ли някой да ми помогне, т.е. същият ли е като на 120-ката и ако има разлики, какви са те.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има един разбирач - ника му е s1203. Задай въпроса си в дир-а, там мисля е по-вероятно да погледне, въпреки, че напоследък доста рядко влиза във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ризите от линейките стават за 120-ките :-)) имах един познат на който му бяха изпаднали такива ризи та си беше правил основен ремонт за без пари :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен така ми изпадна чисто ново делко от 1203 за смешни пари (тогава още не знаех, че е от линейка:)), но като го занесох при Сашо на Брегалница да ми го монтират, се оказа, че оста му е по-дълга. Добре, че Сашо успя да я скъси, така че да си пасне точно на мястото... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.