Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid na Ebay


lorddigital

Recommended Posts

Imalo i takova zivotno.

 

Za 500liri ,ili okolo 1000 leva - koito izka:

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=4516126508&indexURL=4&photoDisplayType=2#ebayphotohosting

 

Hem cha e cabrio ,i sys Favoritov motor ,mmm

 

Samo che kato pribavim razpraviata sys dokarvaneto ot UK ,mita i prostotii ,smqna na volana i tabloto - sigurno sha legne kym 4-5 bona:([/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol: ихаааа, че и с Hardtop-a го продават ! Много е як.А да питам аз туй с обръщането на дирекцията, как стоят нещата там...? В смисъл възможно е принципно, а? И няма ли да излезе по-евтино направо с лява дирекция да се вземе :shock: :? ???
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се хване човек сериозно ,дирекцията може да я обърне. Просо трябва донор рапид за правилната рейка ,интериора ,педалите и така нататък.

 

Ма виж ако се мота ,като онзи Бургазлията - може и 5 години да я обръщаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Da vi kaja kato go vidqx tozi rapid i se samnqvam, 4e e originalno cabrio,za6toto sam vijdal cabriota koito nqmat tova zadnoto malko staklo(sled vratata koeto e).Vazmojno li e da sam prav :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Da vi kaja kato go vidqx tozi rapid i se samnqvam, 4e e originalno cabrio,za6toto sam vijdal cabriota koito nqmat tova zadnoto malko staklo(sled vratata koeto e).Vazmojno li e da sam prav

 

Aз лично не бях се замислял за това :roll: . Но си разгледах снимките и намерих още няколко Rapid-a, които изглеждат по същия начин, може и заводско да е :roll: :roll: :!: :?: :!: Ама пък тогава cabrio версиите стават 3 ... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА :!:

Аз преди да видя този не бях обръщал внимание,но след това видях и такива рапиди като този.Наистина стават няколко версии.

Redline коя и третата версия :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SkodaRacingTeam-NIKOV, колега, до сега коментирахме това с Миро и след дълги разисквания, стигнахме до извода, че така наречената 3та версия cabrio (показах му я на снимки), всъщност е резната Еstelle-ka, с врати и задни калници от Rapid. Явно 2 са изпълненията cabriolet! :roll: :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.