Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

статия


rsk

Recommended Posts

В новия брой на списание "Авто форум" (с Ферари Суперамерика на корицата) има статия за Лаурин и Клемент, и Шкода - ще е интересна за маниаците на ретро Шкоди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега (жке), гледам че си от Варна / Русе. Като имаш време във Варна, що не се отбиеш с чешкия ветеран през Карамфил 25 да се позапознаем, да пием по едно кафе. Там е сервизът на Ясен, като дойдеш, той ще ми звънне и ще се срешнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива, може да пием по кафе, но колата ми е в Русе, чака по - добри времена. Съжалявам, че така късно отговарям на поканата, но съм доста зает, ще пробвам тая седмица, да мина и да се запознаем лично.

До скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.