Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

и кво стана сега? (импресия:)


tosho

Recommended Posts

начи за да иде човек до метро-2 трябва да има винетка :) за да иде до банкя по единия път пак трябва заради 100-те метра от околовръстното до завоя. а по другия дето е откъм овча купел?

 

ша са мре от глад или ша са оди до горубляне. горкото метро-2, само с едните сърби ше си останат.

 

днеска маах до пазарджик, гледам набучили вече и знаците дет пише винетка на тях. браво. метро пловдив пък решили да си пререждат целия магазин, разбутали всичко, навалица, cool :) немам карта, каката върти до софия да пита аз ли съм това, mega cool & kef :)

 

застраховката се издавала в зависимост от поведението на шофьора и други негови тт данни, ама цената е вързана за мощността на двигателя. аз ли съм толко мощен двигател? Двигателя ми ли се държи на пътя некултурно и мачка ора? балимааму...

 

ако ми писне и зема да забегна в чужбина мога да заявя официално това лично в приятната сграда на нои и да не плащам за това дето е ясно че нема да го ползвам. да, ама ако и там ми писне и зема та се върна след седем месеца трябва да платя 12 накуп та да се включа обратно в това всенародно усилие всички да сме здрави прави и корави и да ни остава по някой лев за шкодите, или да си плащам половин година от тея кинти дет съм си ги спестил (не може 6 накуп, трябва 6 месеца по една, това е важно!), ама да не се разболявам през това време. както и да го смятам най-евтино излиза да им тегла една, да се обадя на 0800-(некоя банка) да ме одобрят за 15мин за кредит и с тоя кредит да фащам гората. ама колата де да я турна баси, за кво ги турах тея зимни гуми и нов ароматизатор?

 

прееба се контактния ключ. има ток, нема ток, бой по таблото, проима за малко, после пак нема, пак бой, стана дупка (тва таблото на фаворита е от некав картон изглежда, не носи на бой) съвсем избега тока, гледам неква жица виси на винт?!? купувам си нов контактен ключ, разглеждам бавно и спокойно с главата надолу, става ясно че винта е бил за да не се купува нов контактен ключ когато е трябвало, ма вече не мое се завие. пробвам да го сменя - не стаа, трябва цялото табло да се свали, барабар с волана, за него трябва пък ключ 22, такъв немам, карам като крадец с висящи жици, цък-цък жиците и пали. алтернативен вариант на свалянето май е да се пробие дупка в таблото под ключа да мое се навре отверка и да се махне стария. мда.

 

така де, 5 сутринта е, кво сега, не може ли да се оплаче малко човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи откъде я вадиш тази информация, за къде трябва винетка и за къде - не. Че аз не мисля да им набутвам много пари накуп...

 

Да не би за да отида до Банкя по околовръстното от Овча купел, да трябва да им плащам винетка?

 

А запалването най-лесно ще го нагодиш с едно бутонче, по-мощничко, аз Москвича така съм го направил : )) Удобство, кеф! И горе главата!

 

Както пишело в една автобаза за цистерните, дето мият улиците - ДРЪЖТЕ МАРКУЧА СИ ВИНАГИ ИЗПРАВЕН! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси, що ти трябваше да ме питаш :( е го е списъка:

 

http://law.dir.bg/reference.php?f=sprpat04

 

погледни кой е път номер 18

 

аз сеа малко ше си повикам, и после ше дописвам...

 

защо бе мамка му изрично в закона пишат че за околовръстни и обходни пътища винетна такса не се плаща и след това трясват ма най-околовръстния от всички околовръстни пътища в тоя списък? тва че оня кретен на всеки въпрос мое да отговори така че и той да не разбере кво е казал ми е ясно, некой друг може ли да отговори?

 

та шкоги за банкя не знам, домързя ме да го търся, ама да стигна до банкя без да мина по околовръстното не ми идва наум как ше стане... освен през филиповци? а?

 

ако живея в кв. нови искър който официално е част от софия откъде да мина бе? според тъпия закон ако пътя е чат от инфраструктурата на града, ако е в рамките на града, такса не се плаща? кво е рамка на града? или може да са малки рамчици с дупки между тях?

 

а за ключа си прав, аз така си и карам в момента, с два ключа - единия за контакт, другия за стартера, ма ме е яд че дадох 20 кинта за нов и ше тряа зема да го разколача тъпото табло и да го монтирам, тамън да поизчистя 15 годишната прах дет се е натрупала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.