Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Favorit с 3 врати...!?!?


Redline__

Recommended Posts

Еми чено да ти кажа, те седаните са много грозни, а купето......абе custom по бива от оригинала :? , защото нивото на задните прозорци е малко по високо от предните и е направно с някаква гадна чупка....абе на мен не ми харесва толкова :roll: . Сustom варианта е по хубав :wink: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stuman :lol::lol::lol: За това съм съгласен, но предимството на заводския е, че няма рамка на вратата!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: , като при 110R, ако се сещаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да ти кажа не сещам за каква рамка ми говориш :oops: ........ееееееееееееее я гледай какво намерих! Това е оня сайт дето ти говорих :wink:

http://www.skoda.plivnik.cz/kani/kani.t ... 6-1990.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как коя рамка бе - на вратата :P , дето джама като го вдигнеш до край и влиза в нея... А като отвориш вратата няма горна и странични метални части, а трябва да я хванеш за стъклото... Все едно врата от типа BMW E36 Coupe/Cabrio (това са 3ките '90-'98 ). Забележи техните врати как нямат рамки, ии.. най-важното обърни внимание на 110R, намери снимки на някоя с отворени врати, заслужава си!!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Сайта е полезен, определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах не заграявам, дори и като български релтан, но все пак загрявам :lol: . .....да бе сетих се за к'во ми говориш ама чесно да ти кажа не съм обърнал внимание изобщо :? . :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам бе, аз много са зарибих и са влюбих в 110R и съм надъхан за тая кола, а m1r0sl4v е причината за това!!! :lol::lol::lol: Ся даже ми вкарва сигнали и за тоа мастодонт 1000МВХ Coupe (дето си го е сложил на подпис 8) ) ама не са давам :P , тя е прекалено ретро вече. Докато 110ката кво може да стане от нея... тихо направо! :twisted: :twisted: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то лошо няма само недей да се вманиячаваш толкова . Защото те мойте прияте започнаха да ме отбягват заради болестта "Шкода"..

Ми Stuman да не прозвучи тъпо от моята уста само.., ама аз съм Маниак, и няма кво да са вманиачавам повече - тва си ми е естествено поведение :lol: , ама само тея, които са около мене го знаят и разбират :twisted: . Както и да е де, а за приятелите- аз съм в такива среди просто и останалите са ми свикнали да им приказвам все за коли 8) и нямам проблеми!

Skoda е Mania и това е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама женките не ги кефи много да им говориш за коли :lol: (е има и изключения разбира се)...те искат да им говориш за други работи :lol: :wink: .....хехехехех то май излиза, че Шкода е един от човешките пороци..... :D:P

Между другото ето снимки на Фаворит Купе Сток:

http://store1.data.bg/stuman/Skoda%20MA ... oz_045.jpg

http://store1.data.bg/stuman/Skoda%20MA ... itc_01.jpg

http://store1.data.bg/stuman/Skoda%20MA ... itc_02.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stuman мда и аз тия снимки имам 8) и още няколко де ама са на същия. Забелязваш ли как няма рамка на вратата :P

Абе това нее ли снимка от изложение? Тоз Фаворит нещо поочукан ми се вижда!

Мисля, че си е в музия бе :roll: Поочукан е, да :lol: Сигурно testdrive-а се е провел в градски условия :shock: :P:lol: и некой кадърен чех му е видял сметката :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:shock: :shock: :shock: :shock: яяяяяяя верно бил поизкривен...изобщо не го бях забелязал :roll: ...и на това ли казват музеен експонат :x ,а може да го е карала майка ми... :lol:

Да забелязах рамката :) , аре дай ги тия снимки дето ги имаш, защото аз само тия можах да мамеря :( .. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stuman братче ай другия месец, че имам 20МВ до края на месеца и катая много яко :oops: :(:( ... Другия месец обещавам снимките - тея и на Felicia Cabrio и на Felicia Sedan и т.н.... Ама ся кат по4на да ги качвам и ше отиде за 30мин.. :cry:

 

P.S.: И да не забравя снимки на Felicia Golden Prague :twisted: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

zdraveite, ne znam dali vi e napravilo vpechatlenie, no men dosta me uchidi tova: v kraq na site-a pishe che na WV Lupo 1.0 i na Seat Arosa se montira dvigatel kato ot S105L - dosta stranno - qvno za po-eftino

 

da vi kazha mnogo shte mi e interesno da vidq dvigatelq na nqkoe Lupo i ako imam vyzmozhnost shte go napravq

 

aide

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.