Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам едно съмнение


Griffin

Recommended Posts

Абе имам едно съмнение ама реших да се консултирам и някой друг дали го е имал тоя проблем :-)).

На студено пали много трудно и ако не е загряла и подам малко повече газ и падат оборотите сваля на 3 цилиндъра абе няма мощност и това си е, имам съмнение че има запушен въздушен жиглиор който отговаря за сместа на смукача защото ако пусна смукача и изфорсирам двигателя с педала дори и както е студена като че ли работите си идват на мястото и заработва. Освен това ако я оставя на смукач да загрява повечко се случва да почнат да падат оборотите и да си угасне колата.

Свещи чистих наскоро вътре поне доколкото погледнах в цилиндъра е доста черно а и самите свещи също са на това дередже, сместта на празен ход е намалена почти до минимум така че едва ли от това цапа свещите, нивото в поплавковата камера е като по книжка клапана вътре е сменян и тн. за сега единственото което ми се върти из главата е някой въздушен жигльор за смукача да е запушен защото иначе колата си върви супер само на смукач има проблеми.

 

Някой имал ли е подобни проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И моита се дави на смукач и затова от близо 2 години си карам с ръчна газ. А това ще рече с това лостче, дето е за смукача си го правиш така,че да ти подпира лостчето на газта отдолу, т.е да си вдигаш минималните обороти колкото искаш. И номера е палиш, буташ лостчето (при мен е винаги дръпнато нагоре и когато ми трябват обороти го бутам надолу) и си караш така докато загрее. И далаверата е , че не може да изхарчиш 20/100, както се случва, ако забравиш смукача. Освен това на дълги пътувания можеш да го бутнеш и колата да си поддържа скоростта сама, краката ти да починат минутка-две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как ще си забравите смукача бре хора, тез обороти не ги ли чувате или усещате :shock: :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.