Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Повреда в съединителя...може би...


Odin

Recommended Posts

Е колеги и аз нямя да дойда в неделя щото шкодака се повреди. Не бачка съединителя баси тъпотията - като я паркирах си бачкаше и след половин час нъцки!!!

Айде сега помагайте - в какво може да е проблема.

1. Педала на съединителя омекна и зацепва много ниско.

2. Скоростите влизат едва след две или три последователни бързи натискания.

3. И включването и изключването от скорост са еднакво трудни - трябват си по 2 натискания мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol:

На мен вчера ми направи същия номер

Значи шкодата ми стоя много време в "бокса" поради скъсана полуоска(но вече е наред :P ) и единият маркуч от помпата на съединителя ми е бил хлабав и от там е текло, и когато вчера я разкарах по града от този маркуч като съм натискал е дръпнало въздух и вечерта се появява проблема за който говориш :cry:

И днес обезвъздуших съединителя налях си течност и цял ден е разкарвах и няма проблем :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да ви се оплача!!! :( Моето Шкоде от Петък е при Симо до зоопарка за смяна на съединителя и ще е готова в Понеделник :(:( .

Много ме е яд, че пропуснах събирането днес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Скоростите влизат едва след две или три последователни бързи натискания

 

Да не би да ти се е "свила" спирачната течност от големия студ.

И да си глътнал въздух през казанчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИНТЕРЕСУВА МЕ- КАЗАНЧЕТО ЗА СПИРАЧНАТА СИСТЕМА И ЗА ПОМПАТА НА СЪЕДИНИТЕЛЯ ОБЩО ЛИ Е?

иМАМ ПРЕДВИД ТОВА, КОЕТО Е В ПРЕДНАЖНИКА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах имах същия проблем и причината беше въздух в системата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарах колата при майстора и проблема е отстранен - смени накрайник и подлепи едно маркуче срещу 20 лева. Сега е доста твърд съединителя ама работи както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.