Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпросче


SkodaRacingTeam-NIKOV

Recommended Posts

Значи въпроса ми е : Как мога под всяко мое мнение да си сложа картинка например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи: Влизаш си там в "Профил" (настройките) и в големия прозорец където пише "Подпис" пишеш: Url%20на%20снимката. Дефакто снимката трябва да е качена в нет-а, като я отвориш с десен бутон цъкаш, после properties, даваш copy на Adress(URL) и paste м/у ...:lol::lol::lol:

 

Мойто едното например изглежда така: a><!-- m --> 8) 8)

 

Ако има нещо неясно, пак питай ... :D

 

P.S.: . (точката) пред http://... съм я сложил за да се вижда като адрес, иначе го отваря като снимка... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да не дава да се отваря, щото все пак трябва да ти вляза един вид в пощатата... , пък то нали си има име, парола... Според мен това е причината. Пробвай да си направиш профил някаде (аз съм на www.data.bg ама е мн лагав :x ) и си ги качи там. Тогава не би трябвало да има проблеми :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах се в датаком.бг , но не мога да разбера как да влезна и да си направя папка със снимки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там не съм му чак :roll: ... ся за една снимка мисля, че и data.bg щи свърши работа, (мойта снимка веднага ли ти я зарежда..???). Те са малки - тая отдолу е 200х150 ако не се лъжа и става бързо общо взето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в дата.бг съм регнат,ама кото влезна и си напиша името и паролата ми излизат някви новини и незнам как да си сложа снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ся щи кажа 8) :P Като си влезеш в профила и като ти излязат новините, цъкаш горе има едно "Файл манипулатор". После ти излиза един прозорец с неква си питанка там (всеки път като влизаш ще ти излиза тоя прозорец), та там даваш Yes и то почва да та connect-ва. След като те connect-не си ти :lol: ! Отварят ти се 2 полета - лявото е твоя компютър,а дясното показва какво си качил в data.bg... И отляво си отиваш на файла в твоя компютър, маркираш го в синьо и му даваш PUT, то са качва и си 6 :P:P:P .После отваряш снимката, зимаш URL-то и го шибваш у форумя :wink: :P:lol:

 

P.S.: Малко на чат го обърнахме, извинявам се за което :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма кво да се извиняваш,аз съм човека които трябва да го направи.

Сега ще пробвам,дано да стане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да си сваля програмка

пише ми : Error!!! Java is disabled

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпата програма е инсталнах и пак ми дава същата грешка

F*ck

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо?Става само,че лошо че ги дава едно под друго,а не едно до друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.