Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Статия за Skoda 1000 MB


orange!

Recommended Posts

В рубриката "РЕТРО ПАРАДЪ" на вестника Авто пазар (може и да му бъркам името), има статия за Skoda 1000 MB. Вестника го има в електронен вид в mobile.bg, а статията е на адрес:

http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=4&leftmenu=1&act=8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, на бай Здравко МБ-ката е много запазена, тези които бяха на похода до Етъра миналата есен успяха да й се полюбуват на живо пред бензиностанцията ОМВ... Имаме и още една такава много стегната - на д-р Недялков от Люлин, бяла на цвят - ще я видим, надявам се и нея в дейстие напролет! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве, братлета, в мобиле се продава някаква 1000МВ за 2000лв

 

тел. 029738116 - била като нова!

 

Нещо да знаете по въпроса?????? Аз се интересувам от този мастодонт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази в мобиле.бг е абсолютно същата като във вестника,колата найстина е много запазена,но другите да кажат познават по-добре от мен и колата и човека който я притежава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сбирката на 10-ти октомври миналата година има снимчици, въпросната Шкода е там -http://free.datacom.bg/browse/high_octane/10.10.2004/ ( който иска може да я види цветна ) :wink: Иначе човека си беше казал 2000 още на 26-ти декември. Абе колата си е доста запазена, спор няма. Но си мисля, че мигачите не са си по местата. Май ги е разменил ( ляв/десен ) :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Здравейте хора,

надявам се някой от вас да ми помогне, с едни приятелчета купихме 1000 МВ на старо за 20лв. и сме решили да я стегнем. Ако някой от вас може да ни помогне ще му бъдем задължени, с каквото и да е снимки, тех. литература и най-вече части, моля да изпраща всичко на basket_maniak@abv.bg

 

Мерси за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе намират се...Бяхме взели една 100S за 50 левчвта,една 1000MB ни я подариха и Трабант за 20 лева...

Между другото скоро ще кажа на Димитър да видим гаражната 100S за която си приказвахме на срещата 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.