Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Май аз съм най-новия!


alezandro

Recommended Posts

Здравейте аз май съм the new one!

Казвам се Александър и имам Шкода от 1 месец.

Карам 120 L 88г. Доста поизгнила със забележки, но по-лека лека ще стане кукла.

 

Моля кажете ми как мога да се запиша във вашия фен клуб?

Или е достатъчна регистрацията във форума.[/u][/i]

[/code]

[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито :wink: добре дошъл ! Притежаването и обслужването на такава кола си е истинско удоволствие.

Записването в клуба стана на 26.02 , но не мисля, че клуба ще обърне гръб на фен, пък при това и собственик на Шкода :wink: Драсвай по нещо във форума и ела на някоя от следващите сбирки да се запознаем, пък и да покажеш Шкодичката :D Дано форума ти бъде от полза при стягането на автомобила. Успех с начинанието !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз май съм the new one!

Казвам се Александър и имам Шкода от 1 месец.

Карам 120 L 88г. Доста поизгнила със забележки, но по-лека лека ще стане кукла.

 

Моля кажете ми как мога да се запиша във вашия фен клуб?

Или е достатъчна регистрацията във форума.[/u][/i]

Добре дошъл!Дано тук каквото се пише да ти помогне.

От кой град си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега!!! Регистрацията ти във форума е достатъчна. Клубът , който се учереди е за притежателите на ретро модели! Ако те интересува нещо по стягането на колата тук има много капацитети, така че питай (поствай теми) и съм сигурен, че ще получиш качествени съвети. И аз ще помагам с каквото мога! :D :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за посрещането.

От софия съм и ще имам адски много въпроси към вас.

Чакам само да се позатопли времето и да почвам. че имам много забележки към колата.

Трябва да оправя АГУ -то, тропа ми предницата и мисля, че е от лагер на главина. Отделно има много за кърпене. Даже мисля праговете и предните калници направо да ги сменя с нови. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

 

Пък като си във Варна свиркай - ние тук сме една тумба Шкодаджии - ще те посрещнем добре! :lol::lol:

 

Дано останеш фен на марката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alezandro па и да не я стегнеш кво пречи да додеш :lol: Не е ли по-важно да се съберат привърженици на Марката и да стане яко лаф :shock: 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alezandro, честита придобивка. Да не ти създава много ядове.

Тези вълшебни колички имат собствено мнение понякога.:lol:, което не ги прави лоши автомабили обаче. Спазвай основните неща по обслужването и не разглобявай излишно. И - най-вече не я карай по майстори неразбиращи от Шкода.

 

Основните мероприятия тук се организират около няколко човека, което бързо ще разбереш.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен. Колегите, виждам вече са ти казали, че можеш да питаш за всичко, което се отнася за стягането на Шкода-та, а и не само за това :lol: така че, давай смело, но отговорно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета без да се обижате ,ама ако всеки който се регистрира започне да пуска тема "аз съм последния " не мислите ли че ще стане тъпо.....?????това не е състезание на кой ще е последен ,това е форум в който ако имате проблем ще се надявате някой да ви помогне.....

 

пс:beliq_lebed ще те помоля да пишеш на кирилица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M Power абсолютно си прав :)

НО и без това активността е слаба.

Ако нарастнат такива постинги може да ги отделим в някаква тема OFFTOPIC

 

Иначе изразът "състезание кой ще е последен" ме изкефи като фраза.

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бе, нека пишат хората... тургаме една тема "последния черпи" и да пишат :)

сериозно, новодошлите трябва да се посрещат с добри думи и да им се даде възможност да се представят, дали отделна тема да има за целта, дали цял форум, де да знам, вие казвайте..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тогава имам една идея в часта "Общи приказки",освен Всичко за всеки и "Идеи за стикери" да се сложи и едно за дрънкане на глупости???....така ще има място за сериозни работи и за не чак толкова сериозни работи...защото ще признаете ,ама ако търсите нещо важно ,а около него има още десет теми в който не пише нищо съществено не е приятно.....

 

пс:защо не добавите и един сектор за Филмчета и снимки,така или иначе сме започнали с идеите :lol: :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.