Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

продава се един варненски Рапид


Recommended Posts

Може да сте видяли обявата в www.mobile.bg

Skoda Rapid 1300

2500 ЛВ

 

аз днес я видях:)

Цената е малко височка сподер мен и няма снимчици ама за истинските маниаци граници няма :)

Дано я купи някой истински шкода-фен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът се казва Георги, всъщност той е от Поморие, но работи на Златни Пясъци и живее във Варна.

 

Наскоро й сложи климатик!!! Не е зле. И моторът й е от Фаворит. Бива си я колата.

 

Ако има Рапид-фенове, няма да съжаляват ако я купят. Може да свали от цената, доколкото разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рапид-фенове има,ама кинти няма :(

аз до колкото разбрах още не е сложил климатика,но работи по вапроса.Ще видим,може да се спорозомеем за цена :D , но преди това трябва да го видя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй климатик това е яко :)

точно липсата на климатик ме сира да си я направя мойта с кожен салон:)

Щото лятото е малко гадничко с кожа и без клима :wink:

А като се сложи клима това не намалява ли вървенето ?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви Рапид-фенове, кат няма кинти??? Който няма кинти да си купи Estelle ве! Има ги за по 100лв :lol::lol::lol:

 

Ников: ти що й търсиш на твоята 2000лв????? А Жоро не може да й търси 2500??? Тя е по-добра от твойта (не се засягай)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро аз не съм казал,че неговата е лоша и нищо за цената на рапида не говоря.Просто казвам,че има фенове на рапид,но кинтите не стигат за рапид(по принцип,а не спец.за неговиа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.