Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна вече има и GARDE


Хашек

Recommended Posts

ООУУУУУУУУУУУУУУУУ!!! :)

This is the my dream!!!!

Екстра е,супер много ме радва!

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдаа, определено така изглежда доста по-зъбат :wink: Чудя се им се просто на чехите защо не са го произвеждали Гардето серийно с 4 фара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... неам думи! Ей от такива маниаци се нуждаят Шкодите!!!

Между другото (здрасти Krankenstein) гледах в едно Чешко списание тестове на Garde (предсерийни) - колата беше с вертикалните стопове на 105/120 и метални брони. Сега ме е яд, че не копирах снимката - ако някой има нека да я прати, моля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам Росене, ама точно тази снимка я нямам... :(

Обаче съм сканирал някои страници от том 2 на оригиналната чешка енциклопедия на Шкода и там има доста инересни нещица: например една 130RS (може и 180 или 2000Mj да беше не помня точно) която, отзад е с крушовидните стопове на 105/120 - просто ужасно изглежда!

Има ги и първите прототипи на 1000МБ, вдъхновени от Рено Дофин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро може ли един въпрос: Абе как така капака за резервната гума се слива с предната престилка? Това вие ли сте го правили, или тия шкоди са така /ама тогава как се взима резервната гума/. Може ли да я снимаш и с брони като ги сложите, че ми е свръх интересно как ще изглежда и да ги качиш тука.

 

айде и леко каране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предната престилка: там беше най-големият сигнал. Всъщност искахме да постигнем ефект на цяла "устна", затова използвахме средната част от подвижната скара на резервната гума и я прикапахме към страничните така, че да се получи завършен преден спойлер. Много труд имаше докато се докара формата и ръбовете :shock: :shock: :shock:

 

Но мисля, че се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе вие сте ебаси пичовете, мамка му. Така като гледам последната снимка, направо съжалявам, че нямам някой Рапид и аз, но никога не е късно, нали? Лошото е, че незнам дали ще ми остава достатъчно време да се занимавам с него, но обещавам да помисля по въпроса. Мисля да ходя към Варна около 22-24.04 и ако съм там, непременно ще звънна за по биричка. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, а ти на твойта успя ли да тонираш стаклата или това е фолио или пък е тъмно и не се вижда добре.

Мого яки са и двете и джантите мноо яки са станали :)

Надявам се на Копривщица да ги разгледаме по-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Миро, много ме кефите вие варненци. Евала за големия и най-вече реализиран мерак. Защото както виждам освен кинти си трябва и желание, и свободно време :wink: Ма ме яд, че няма софянец дето да ни отсрами поне малко :( То всъщност съм засичал една яка японка, ма тоз човек надали знае, че има клуб Шкода в нета:) Иначе на Ицето Шкодака не е лош, ама е само един... Ще се постарая до края на лятото и аз да покажа нагледно какво ми се върти в главата от една годинка, а дотогава .... има много време, пък може и да се наложи за напролет да чакам... отново:( ... баси два месеца отпуска имам да взимам, ма кат няма кога.... Тоз червения Рапидец ще идва ли на Копривщица?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах им мейл, изпратиха ми електронна фактура, отидох в банката и преведох парите на тяхната сметка. Фактурата включва и доставка (около 50еври). На 25.04 ще бъде тук и ще го разгледам. Ще направя снимки на детайлите преди да ги качим на колата и ще ги постна тук.

 

Относно стъклата: не съм ги тонирал, но продължавам да търся такава камера.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Абсолютно! Всъщност ще бъдем с 2-та Рапида и 1 Естелка дето чака тунинг от Ellri. Тя дотогава също ще е готова.

 

Много са добри двете Шкодички, поздравления :wink:

И да правите снимки на събора, защото няма да успея да дойда, за съжаление :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.