Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

предлагат ми двигател...


corropt

Recommended Posts

Здравейте,

Предлагат ми двигател от/за 120л след основен ремонт е на 5-10хил. км. Доста се чудя дали да го взема защото моя е вече на 150-160хил км. и не е както тряба. Въпроса ми кам вас е следния: Ориентировъчно до колко пари си струва да дам за такав двигател защото човека които ми го продава ми каза ''колко даваш'' и сега аз имам думата??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като с всеки пазарлък - започваш от ниско за да имаш накъде да правиш компромиси. Зависи какъв ти е бюджета. Предлагам ти да започнеш от 50лв. Той ще каже че не си на ред и ще иска 250. Така ако си по-убедителен може да го вземеш за около 120...завивиси и от окомплектовката...може и доста повече да струва щом е след ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се замислям, че сам изпуснал да поясня малко:

 

- На двигателя е направен основен ремонт защото преди това е останал без масло и му се е разказала играта, а преди това е каран малко(така ми каза човека, няма начин да се докаже)

 

- ако го взема ще е окомлектован с повечето нужни неща- алтернатор, карборатор, кутия за ваздушен филтар, делко друго не се сещам ама и да не ми трябва ще взема всичко което ми дадат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено след такива "събития" двигателят завлича шийките на коляновия вал. Както показва моят опит, няма шлайфист (поне във Варна де), дето да изкара шийките точно по ремонтния размер -> имай едно на ум, че може след 20хил. пак да ти светне лампата на маслото. Тук цели мотори продаваме на по 150лв. Не знам как вървят по София.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, здрасти

 

в събота сме си устроили среща на полигона в студ. град. от 16,10

 

виж в тема: Озвучаване на 120ка стр.2 - аз ще ходя, ако искаш може да тръгнеме от квартала заедно, хем ще кажеш и за мотора, ама както го описваш не ми допада много. виж ако преди основния ремон е каран малко може да вземеш цилиндровата глава /ако не е прегряван двигетля/ - то общо взето като махнеш капака на клапаните си личи ако двигателя е нов.

 

айде и прати ЛС или пиши на icq-to ако ти се идва в събота - ще има много готини шкоди - тая седмица видях шкодата на iceto от форума и е направо уникална! - трябва да се види

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.