Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Впечатления от срещата:)


Mishelle

Recommended Posts

И сега ако някоя каже, че Шкода не може да свири, и то с не чак толкова сериозни инвестиции...:) И да не забравя - колеги, ко стана с рязането на кората, получи ли се:)

Имаше един високичък симпатяга, MPower - ти ли беше:)

Поздрави на всички, които дойдоха:) а и не само:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти го още тогава за парите който си дал свири добре....но си като порше само 2 седалки отпред ,а отзад освен бебе да сложиш друго не става...високичкия симпатяга бях аз :wink: (а може и high_octane да е бил и той е колкото мен висок :D )за кората мисля че се получи добре само ,че трябва да се доуправи(тапицира и др.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За високия младеж с бялата шкода със спортния филтър мисля че дойде случайно.

Аз лично в резултат на срещата се обедих че ми трябват колонки и отпред. Сега даже вече взех две Genius (пак са компютърни) първо трябва малко да ги модифицирам и после ги думвам отзад при събуфера а черните от Creative отиват от пред под таблото. И към това ще прибавя едно барче с поставка за касетофон в което ще си слагам дискмена. Кабелите ще минават под мокета (видях от Mishelle) и зад барчето, и задължително ще има червена лампичка за да осветява дисплея на дискменчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е точно като Порше, т.е. двуместна. MPower - ще ти разкрия една малка "тайничка", която на полигона премълчах, ма може би точно там трябваше да ти я демонстрирам :) - бъркаш много за задните седалки. Значи долната (седалищната) част не съм я пипал. Същото важи и за "окачването" на облегалката. Единствеанта разлика е в 5 см отделяне на горната част на облегалката от оригиналната кора. Това ще рече, че пространството за задноседящия си е .... същото, т.е. фабричното. И тези 5 см може да ги усети човек, който се вози само или предимно отзад, но в никакъв случай не му стесняват пространството на седене, особенно пък за краката. Друг е въпроса, че ти не си от най-ниските:) и седя зад шофьорската седалка, която е в крайно задно положение. Нормално е да ти се види тясничко:), тя Шкодата не е лимузина:), а и аз отдавна (още преди саунда) не се събирам отзад - главата ми опира в тавана много кофти :shock:

А High Octane го знам:)

Ице - имам още 2 стикера, бяха се набили в дъното на чекмеджето и не съм ги видял, но по спомен бях сигурен, че трябва да са повече от донесените на срещата. Та ако някой иска още един или там кой както реши, пишете :shock: То аз един го бях обещал на Лорда, ма него май го няма в БГ. Лорде де си:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз знам че не си бутал цялата седалка на пред а само облегалката....но при това положение човек трябва да седи доста изправен и после може да има доста проблеми с кръста(особенно ако е по-възрастен)....колкото до тайната трябвеше да я покажеш :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle™ тоя стикер си го заплювам аз, защото само моята колица няма - баси срама търпя. А като казах за стикерче - какво правим с онези планове - ще принтнем ли един прозрачен, само с надпис за задния джам или...Айде де! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle™, височкия с бялото шкоде май се казва Венци, питах го дали влиза във форума, ама той май не разбра за какво говоря.. :) иначе бая смехории ръсеше :) и тая лепенка на задното стъкло "При нас е весело" направо ме скъса от смях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.