Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скоростите...


Марту

Recommended Posts

Имам следния проблем - като влюкчвам и най-вече изключвам четвърта, много зор става превключването. Имате ли идея от какво може да е и дали някой друг е имал същите грижи? При другите скорости не забелязвам някаква промяна... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марту ми при мене от 3та към 2ра ми стърже всеки път, 3тата ми понякога влиза на 3тия път, а петата понякога въобще не влиза :roll: .

Общо взето само 1ва и 4та са ми що-годе в ред, ама още не сме стигнали тука до скоростната кутия.. макар, че Хашек имаше предположения някакви за мойте проблеми ... Може да те е сполетяло същото :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен не стърже, но влиза трудно. Просто трябва по-силно да натискам лоста. Сменях маслото преди 2 месеца. Не беше от евтините. Чудя се дали не е от онези скапани втулки. Ама понякога си влиза като у тях си. Не знам къв им е зора. Пък аз много не я юркам мойта, че пътувам често Сф- Варна и гледам да не се прецакам някъде по път.

Дано да не е нещо сериозно, че ако трябва и скоростна кутия да сменям или ремонтирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да не си изкривил вилката на ск.к.? Целият панаир е от лостовата система за включване на предавките. Трябва ти канал и човек да ти превключва скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.