Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаснене на бензин


Totogada

Recommended Posts

Значи колицата ми гасне на бензин дори и да е загряла.На газ такива номера няма.От какво може да е това.Карбуратора неможе да е замърсен защото маркуча за вентилацията на картера(10:х на Griiffin) не влиза в карбуратора в следствие не трябва да е замърсен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем, на газ работеше без проблем и щом превключа на бензин и докато подам малко газ и угасва,дори да е загряла.Но след като я закарах на майстор за почистване на карбуратора,всичко се оправи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем, само да уточня, че нямам газова :) След смяната на карба нещата определено се подобриха. Оказа се, че 1-вата камера не затваряла добре и от там пък се вдигаха и оборотите и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.