Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Място за запалката


Recommended Posts

Ми принципно там трябва да ти е самата запалка, там се захваща, ама май и твоя кат моя е произведен без тая екстра, аз искам да си сложа, че по-лесно се захранва антирадар от запалката... :roll: :wink: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом нямаш фабрично запалка, значи буксата и мястото са за включване на лампа. може да се сложи запалка, но ламаринката трябва да се изстърже докато се разшири дупката така че да може да се вкара тялото на запалката.

 

правено е, работи. иска кръгла пила, време и псуване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

оригинални? ми някой дето има фабрично запалка да каже дали се отличава с нещо от останалите, аз не съм виждал. предполагам само че е същата като другите и са я монтирали като хората чехите, т.е. без стъргане с пилата, а просто на ламаринка с нужния размер на отвора.

 

а ако питаш за запалка дето да влиза в тоя отвор дето ти го имаш, доста обикалях и разпитвах, никой не е виждал подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Преди много години 94г. на това място с буксата си сложих от запалка Жигула.Стана идеално.Изхвърляш буксата и монтираш новата запалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Сега има в магазина на бул.В.Левски .... разликата от жигуловите е в зеления светловод на габарита , цената май е същата - към 15 кинта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

купи си от новите модели които са с по голем диаметър защото всички нови аксесоари-запалки,зарядни за мобилни телефони,поджижни лампи,кафеварки и др.няма да стават на оригинални за шкода.място има при пепелника и като извадиш жабката лесно ще я монтираш и извадиш захранване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.