Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Впечатления от Копривщица:)


Recommended Posts

Браво Варна, браво София:) Евала на всички, които показаха, че за да се получи добра среща трябва да сме сериозни. Но съм убеден, че това не е всичко, на което сме способни. Смятам, че още по-добра организация и повече присъстващи членове няма да ни навреди! Браво на хора като Бози и Кранкенщайн (нали той беше с жълтата бегачка ако не бъркам), които доказаха, че стига човек да има желание, ще намери пролука в ангажиментите си и ще дойде да изпием по бира:) Браво на Васко от дупница, който въпреки премеждията не се отказа и продължи за да се видим:) Евала на пичовете от Варна, които макар и на "наша територия" ни бяха домакини и дадоха всичко от себе си за да се получи готин купон.

Тук е мястото да отбележа, че е крайно време и ние да "бръмнем" до Варна или околностите й на среща, защото съм убеден, че не е коректно само едни и същи хора да бият толкова километри. Пък и биричката на брега на морето надали ще се отрзи зле на някого :shock:

 

Поздрави на всички:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за среща около морето. В някое от селата около варна :) На къмпинг...и ние можем като колегите варненци мятаме палатки и спални чували и тръгваме ей го къде е морето. После на огън барбекю пийваме и на сутринта бръмваме обратно.

Стига да се съберат ентусиасти ще идем! Защо да не идем?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма мноооо ясно, че ще идем за по биричка във Варна. И цаца пресна смятам да хапна. Незнам дали ще е на палатка точно, щото нямам, но ще съм там, когато кажете. И няма да стоя само една вечер, а поне две :) Супер се изкефих на срещата и на маниашките коли от Варна. Определено се замислям за някой Рапид - просто е въпрос на време да заделя някой лев. Трябва да представяме и Софето подобаващо по срещите. Ей го, Жоро, как е стегнал колата...евалата - направо немога да я позная - направо ми се докара, ма той нали е циция и не даде да ги разменим :) Аз чесно да си кажа направо ме е яд, че нямах възможност да остана. Но на срещата на морето няма да пропусна този момент - вечерта. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да срещета си беше на ниво.Много приятно си изкарахме.И още веднъж и от мен поздравления за варненци за това което са постигнали , мен направо си ме беше срам от моя Рапид :oops: но обещавам да се поправя за следващия път .Но и Odin си е прав, че такава кола не върви да я оставяш пред блока или по централните улици да ти я облъскат и окрадът :(

P.S.

Не знам как стои въпроса с администрацията на на този сайт, ама дали ще има място всички снимки да качим тук на едно место ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многоооооо як събор стана, много се накефих :)

Браво на всички Шкодаджии, някой дойдоха по-късно други си тръгнаха по-рано, но важното е, че поне 20 Шкоди уважиха мероприятието. Браво и на колегите с руските машини, които също се представиха достойно.

Евала на варненци, техните коли наистина са в много добра форма ... белия и червения рапид направо ми напълниха душата :)

Следващата среща ще е на тяхна територия ;)

 

За снимките: наистина ще е добре, ако не всички, то поне най-хубавите снимки да се подберат и да се сложат на сайта, само че незнам дали има такава възможност :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Всички ние, които дойдохме от Варна, останахме с изключително приятни впечатления от цялата атмосфера, която ни съпътстваше по време на срещата, и се срещнахме на живо с всички приятели, с които, за съжаление, можем да общуваме само по интернет. С нетърпение очакваме да се съберем отново, ако наистина имате възможност да пристигнете към Варна - обещавам, че купона ще още по-як!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като гледам снимките и видеото само ме хваща още повече яд, че не можах да дойда :? :x :x 100% е станало голямо шоу и е било много яко - пък и като гледам 1 Favorit e нямало... За следващата среща обаче наистина ще направя всичко по силите ми за да дойда, дано да е по-скоро :roll: :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като гледам снимките и видеото само ме хваща още повече яд, че не можах да дойда :? :x :x 100% е станало голямо шоу и е било много яко - пък и като гледам 1 Favorit e нямало... За следващата среща обаче наистина ще направя всичко по силите ми за да дойда, дано да е по-скоро :roll: :wink:

Следващата среща може би се очертава на Варненска територия.Исками да мога да дойда но има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.