Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стикери:)


Recommended Posts

Абре хора, какво правим с тез стикери. Ще има ли някакви развитие? Нали гласувахме, избирахме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амо дайте да съберем по някои лев и да дадем да се отпечатат още стикери , че и аз имам мерак за един :) До колкото си спомням не е хич скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е скъпо разпечатването. Цената е 7 евро на квадратен метър. Ама на един кв. м. знаеш ли колко стикери ще се съберат?!?

Просто нямаме дизайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то и първият път беше така, избрахме и ... дотук. А и вариантите, за които гласувахме са си хубави, защо да правим нови:) Въпроса е да ги подкараме тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не вземете да ми пратите стикери, сенници и др. на файл и аз във Варна да се заема с това???!!! Щото като гледам колко сериозни сме станали всички.... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е проблема. Нямаме файловете. Никой доколкото разбрах не пази от старите стикери. А за тези новите, за които гласувахме няма кой да ги даде. Сега остава вариант да се направят нови. Иначе разпечатването не е проблем мисля. Агенции много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ имам само това :D : http://free.bol.bg/nikov87//LOGO-NA-CLUBA-stiker.gif

HuKoB` този стикер каде си го лепнал.Много здрав обаче.Хубаво ще е всеки член на форума да си има стикер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама това е малкия стикер, а нали говорихме за нещо по-голямо - за предно и задно стъкло...за това, което Минчо беше направил. Минчооо де си бре човек:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама това е малкия стикер, а нали говорихме за нещо по-голямо - за предно и задно стъкло...за това, което Минчо беше направил. Минчооо де си бре човек

Mishelle аз вече и на тоя малкия бих се радвал, толкова се проточиха нещата с големите, че направо ги отписах... :oops: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Супер са и двата варианта.Нн мен повече ми допада вариант 2.Ако има реклама на сайта ще има и повече членове а това е много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е втория вариант. Но шрифта трябва да е по-тумбест според мен. Кранкенщайн имаше оригиналния векторизиран. Защо не използваш него? Задължително трябва да има линк към сайта!

Като цяло концепциата е хубава - изчистена.

Хайде дерзайте!

Щом Минчо не изпраща неговия вариант ще си направим нов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз препочитам втория варянт. Ако направиш и 1-2 преложения за сенници за предното стъкло и надписи за задното ще бъде яко :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам само,тези сенници как ще се изработват? Изрязани букви от фолио и залепени върху някакво друго прозрачно. Или ще се печатат по някакъв начин върхо прозрачно(цветно) фолио?

 

И за стикерите също, как? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предното стъкло - имаше една добра идея надписа да е върху непрозрачно фолио, което да бъде в горната част на стъклото по-тъмно и надолу да прелива към по-светло.

За задното стъкло - идеята е да е само надпис - ще разпитам какво се изисква. Целта е на стъклото да има лепнати само букви, без нищо между тях, т.е. буквите да не са дори и върху прозрачно фолио.

Ако ти направиш надписите, аз съм готов да поема работата по разпечатването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

И на мен ми харесаха стикерите ако са на прозрачен фон ще стоят добре на почти всякакъв цвят. Предложете някакви размери и ако трябва да събираме пари и да върви работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.