Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премеждията на двама Шкодаджии!!!


Recommended Posts

Здравейте на Всички.Не ви пожелавам да ви се случи това което ни се случи на нас с братми.

Така денят започва добре возим 3 мадами до тях ала бала супер.

После към 15:00 братото казва.Айде до пощата да пратим едно писмо.

Така слизаме палим Шкодето.Стигаме до пощата тя затворена :(.

Вече ще паля.Запалвам аз... гр задна опс газта свъшва.Включвам аз на бензин.Неще дърпам смукач 2 3 пъти .. нъцки.Щеше да капне акомулатора(3 4 пъти пробвах ама неисках да тормозя акомулатора).Така от там се видя ,че така няма да стане.Бутай от там малко надолнище ... неще(2-ра опс адиде неще).От там се почна.Бутаме двамата през едни улички а надолнище да запали няма братче.Отиваме до една уличка надолнище айде пак пробвай.... неще.От там айде до бензиностанцията за 1л бензин.Слагам го пак пробва.Нема никой неще.И сега вече се почва голямото бутане.Казвам на братми аз колата тука няма да я оставя.Бутаме по едни нагорнища.2 3 км сме избутали колата.Това за 3 часа.После стигаме едвам едвам до Леля ни къщата и от там виждам брачеда с компания.Казвам им айде да бутнем една кола и те айде.Оф така избутахме я до едно надолнище и от там с 300 мъки запали на бензин.Беше яко задавена.На бензин ако се пусне педала на газта гаснее.Така запали тя от там качвай децата в колата газ до газстанцията зареждай около 5л. газ и върти до около 20:00.Незнам ама яко беше се задавила тая кола(Шкода 120 Л)За оточнение с братми несме хич яки ама я избутахме тази колица.Вижте само колко я обичаме на пътя няма да ни остави.Сега си стои кротко Шкодето долу пред нас и чака як ремонт на този задръстен карб.

Сега да ви кажа какъв проблем има с газта.От няколко дни насам ако отзаде не я "почерпиш"(отпреде копченцето за смукача на изпарителя неработи) не пали.От какво може да е това.АА от какво така се е задавила яко?С тази кола ще станем културисти с братото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и на мен ми се е случвало нещо подобно както си карам Фаворита пускам по енерция тя гасне и не ще да работи обърнах на бензин тя пак не ще та като я запалиш на бензин пробва ли да минеш после на газ.Това може да от някое отклапанчетата дали бензиново дали газово...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.