Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се оплача:(((


Recommended Posts

Е то бива, бива, ама то нищо не бива !!! Както казва баба ми /да е жива и здрава/

Сега нали Матичек е на реставрация, всичко върви по вода, обаче се стигна до там, че металните части трябваше да се занесат на песъкоструйка да ги изчистят, за да са готови за никелиране. Хубаво, натоварихме ги, занесохме ги, казаха, че за три дни ще са готови. Като дойде денят да си ги взимам - те ти, булка, Спасовден! Една много важна част на решетката отпред я няма!!! :shock: :shock: :shock:

Сигурна съм, че е оставена там, абсолютно съм сигурна!!! И онзи вдига рамене - ми не сте я оставяли за почистване :roll:

Как да не е оставена???

Тъпото е, че никакви документи като приемно-предавателен протокол не направихме, когато оставяхме нещата :oops: Въобще не ми мина през акъла, че има вероятност да я краднат. За мен това си е чиста кражба. Навсичкото отгоре човекът не отговаря на телефона.

Място не мога да си намеря от яд!!! Сега трябва да търся такава част. Кой знае колко време ще ми отнеме :twisted: :twisted: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да изкажа съжаление, надали с друго мога да помогна. А къде е тази пясъкоструйка, ако не е тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пясъкоструй има на бул. Европа (продължението на Сливница в посока Люлин) до една автоморга май беше има табела.

А за откраднатата част - нищо не можеш да направиш за съжаление. Така че изчакай малко може да се намери и започвай да си търсиш друга.

Това е :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cacadu: Кажи ми точно коя част липсва на Матичек, ще се опитам да ти я намеря във Варна.

 

Хайде, споко, всичко ще се нареди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като са те видели, че си жена и сигурно са си казали опа тука, що да не я метнем с тва и тва - ти по-добре след тая случка ся си направи протокол или там каквото е, че да не търсим после половината Octavia :P:P

Бъзикам се, кофти е така, ама на майстори вяра да нямаш... :oops: :roll: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази пясъкоструйка се намира на разклона за Банкя, малко след триъгълника. Това са всъщност тези, които са били на бул. "Европа". Преместили са се. Не смея да ги оплювам, те може и да не са виновни. В това хале влизат всякакви хора и някой като нищо може да си е харесал рамката. Който и да я е откраднал - да му преседне дано! Виновната съм аз, че не направих никакъв документ.

Redline, мъжът ми отиде да ги вземе пустите части, та не е причината в това, че съм жена :lol: Но той пък е един добряк... идеален за измами :wink: Както и да е...

Хашек, ще прикача снимка, за да видиш коя част я няма /не знам как точно се нарича/ , но първо ще потърся тук, в София, пък ако не намеря ще ти кажа. Благодаря, ти си голяма работа :lol:

Дано да излезе отнякъде, но вече не се надявам :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, имам снимка, от която може да се придобие представа.

Това е тази част, която обгражда самата решетка отпред:

 

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... oId=292997

 

Пък ако някой знае как се казва, да каже, за да почвам да търся. :)

 

Поздрави на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. А Cacadu, можеш ли да ми кажеш колко пари искат и колко време им отнема. Че имам едни джанти, дето мислех както предишните с бормашина и телена четка да шлайфам, ама си е доста труд. Та ако ги пусна първо при тях а после аз да си ги доизчистя ще ми бъде далеч по - лесно.

Поздрави и благодаря:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишел, аз дадох всички възможни за никелиране части, които имаше по колата и ми взеха 45 лева. За 2-3 дена ги изчистиха, но при теб за две джанти може и по-малко време да отнеме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, ще ти намерим лайсна за решетката - все някой ще има, аз лично ще питам човека от Ст. Загора със зелената Октавия (има я на сникмите от Коприщица).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Еми много кофти!Ама тази песъкоструйка не е единствената в София бе хора;има една в Лозен-по цариградското и след черна котка разклона в дясно ама да не обяснявам -те хората са си направили карта как да ги намерите в сайта им-

www.blast.lozen-bg.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми много кофти!Ама тази песъкоструйка не е единствената в София бе хора;има една в Лозен-по цариградското и след черна котка разклона в дясно ама да не обяснявам -те хората са си направили карта как да ги намерите в сайта им-

www.blast.lozen-bg.com/

 

Понеже виждам че я рекламираш, да попитам.

Издава ли протокол за оставените части, както стана дума по-нагоре в темата?

Разбрах от форума на сайта, че цената за песъклоструй е различна, в зависимост от материала, който трябва да се отстрани. Та какви са границите в цената за песъкоструй за една джанта, 13''?

А прахово боядисване на джанти предлага ли се и на какви цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам те не боядисват прахово.Занимават се с някакви големи машини,чистят шасита т.н.грундират,боядисват.На мен ми чистиха едно ремарке,после грунд и бояНе мога да ти кажа за цена на джанта защото незнам ама пиши във форума.По-скъпо знам че излиза ако е боядисана прахово защото много трудно падала боята като се чисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че видях темата за пясъкоструйката! Тъкмо искам да лъсна джантите на Рапида... Утре ще звънна и ще пиша какво съм разбрал.

 

Но сайтът им много ми хареса. Струват ми се културни хора. Ако имам възможност дори може да прескоча до Лозен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не е удачно да се трият, тъй като има интересни неща в някои от тях.

Може обаче да се заключват някои от по-безсмислените теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че видях темата за пясъкоструйката! Тъкмо искам да лъсна джантите на Рапида... Утре ще звънна и ще пиша какво съм разбрал.

 

Но сайтът им много ми хареса. Струват ми се културни хора. Ако имам възможност дори може да прескоча до Лозен...

 

Имаш ли впечтления?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.