Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

цвят зелен


Recommended Posts

Май го бях предложил това и преди, но сега така или инъче се говори за имена под никовете, нови снимки и т.н., та реших да повторя накратко - по - големи аватари може би, и може би по - зелен форум, или пък нещо чено - зелено, като онова кръглото горе вляво, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че това е някакво преложение за промяна на дизайна на форума. И аз да вметна една идея:

ако е възможно да се направи следното нещо- точката която е преди всяка тема да стане не просто точка с квадратче вътре, а да е емблемата на шкода.

може като няма ново мнение по дадена тема да бъде старата емблема а като има нови мнения които не си прочел да е новата емблема(зелено+черно)

 

 

 

PS. радвам се ако някой разбере какво исках да напиша че не е много ясно. тези които не се сетиха за кво говоря- така е направен форума на лада или на москвич или на форд беше???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммм да.Само че имах предвид кадето няма ново мнение да е емблемата която е без надписа ''skoda auto'', една която е само 'идеанеца'(или пилето или раката) оградено с черно кръгче.

Това ми беше парвоначалното мнение, но сега като видях приложените от теб емблеми си мисля, че така ще стане по-хубаво.

 

Нека и другите да изразят мнение по вапроса за промяна на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммм да.Само че имах предвид кадето няма ново мнение да е емблемата която е без надписа ''skoda auto'', една която е само 'идеанеца'(или пилето или раката) оградено с черно кръгче.

Това ми беше парвоначалното мнение, но сега като видях приложените от теб емблеми си мисля, че така ще стане по-хубаво.

 

Нека и другите да изразят мнение по вапроса за промяна на форума.

 

corropt индианец е, никакви пилета и ръце :x :x :x :P

 

Аз също съм "ЗА", много яко ще стане с емблемите които Lipi предложи, стига да има кой да ни чуе, :cry: :cry: , щото толкова много идеи и предложения има за Форум-а с което ще стане в г*зъ, било то за раздели (за да е по-подреден) или визия... ама 1-2ма са отговорните по промените и от тях зависи всичко, предполагам и сайта като цяло.Галерията трябва да се поосвежи според мен (с инфо и повече снимки на колите), форума както казвате, раздел "моделите", поизоставаме, ама... :? :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.