Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Номер на боята


Recommended Posts

Имам същия проблем, само че за Шкода 110R. Не мога да намеря каталожните номера на боите на производителя.

 

Ако някой има идея да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам оригинален каталог на Фелиция Хетчбек, в който пише номерата на всички лакови бои (разцветки), които са предлагани за модела, но не знам, дали номерата на цветовете са съвместими с тези, при Фаворит :?

 

:arrow: Ако искате, мога да го снимам, за да ви го покажа 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам я някъде, но аз наскоро се местих и почти всичко ми е в кашони, така че на първо време ще се поровя из компютъра си, може и от там да изкочи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Съгласно това:

http://www2.carpaint.co.uk/colour_code.htm

би трябвало да проверим позиции 8-10-17

колко излиза като пари боя по номер между другото? И къде се пазарува в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята боя си я купих от ул.Козлудуй не мога да кажа в момента точно кой номер е.Боята е много хубава ако се пръсне като хората. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно това:

http://www2.carpaint.co.uk/colour_code.htm

би трябвало да проверим позиции 8-10-17

колко излиза като пари боя по номер между другото? И къде се пазарува в София.

 

Зависи каква е боята.За справка - моята е алкидна,Гласурит и е към 40-45 лв литъра,с вкл. в цената разредител.Доволен съм от нея.Взех я от магазина на Гласурит на Цариградското,малко след Кино Изток.Там правят боя само по номер,без да им трябва мостра и ако имат в магазина всички компоненти ти я забъркват на място.Аз лично чаках към 2 часа,понеже ходиха да взимат някакви съставки от склада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.