Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки от Спасов ден & автосалона:)


Krankenstein

Recommended Posts

http://info.datacom.bg/krankenstein/Spasovden

http://info.datacom.bg/krankenstein/Autosalon

 

Снимките от Спасов ден са малко, защото батериите бяха слаби и се получи една розова пелена в/у повечето снимки, а накрая съвсем паднаха... очаквам скоро да ми донесат други качествени снимки и ще ги допълня към моите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам снимки от ретропарада ама нямам време да ги качвам сега. Ще стане към края на седмицата чак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих още снимки - подбрал съм най-интересното, има още МНОГО но не ми се занимава да ги качвам, ако някой иска мога да му запиша на CD, имам доста и от ретро-рали Розова долина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих още снимки - подбрал съм най-интересното, има още МНОГО но не ми се занимава да ги качвам, ако някой иска мога да му запиша на CD, имам доста и от ретро-рали Розова долина...

 

Знаем, че си доста навътре в ретро-проявите и бих искал да те помоля - информирай ни тук във форума за подобни неща. Всеки път ги пропускам и после ме е яд...

 

За снимките - интересувам се от снимки на Реното 12 Гордини и на Алпина. Познаваш ли собствениците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ретропроявите няма проблем - най-скоро са рали Нептун Варна (1-3.07.) по същото време има и ретро-рали София-Белоградчик (ако не решат да го отложат пак, първия път беше заради изборите).

Познавам собственика на Алпина - Иван Мутафчиев от Зундерт - един от най-големите колекционери, на Гординито също мога да намеря координати, но не е с истински мотор, само фасон вади;)

Мога да ти дам и тел. на един бивш състезател, главно с бъгита, но е имал и 130РС (тази, която правят сега съседите на Шкоги).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по същото време има и ретро-рали София-Белоградчик (ако не решат да го отложат пак, първия път беше заради изборите).

 

Дано да го има :) Като наближи, пиши по кое време ще може да се разгледат колите в София...

 

За другите неща - може да поговорим някой път, ако се видим някъде ;) А Гординито като гледам, че е с тръби вътре, явно е било състезателно, затова се заинтересувах... Били са сериозни машини. Собственика му имам чувството, че пише в нашия форум - на рали клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по същото време има и ретро-рали София-Белоградчик (ако не решат да го отложат пак, първия път беше заради изборите).

 

Дано да го има :) Като наближи, пиши по кое време ще може да се разгледат колите в София...

 

За другите неща - може да поговорим някой път, ако се видим някъде ;) А Гординито като гледам, че е с тръби вътре, явно е било състезателно, затова се заинтересувах... Били са сериозни машини. Собственика му имам чувството, че пише в нашия форум - на рали клуба.

 

Ех как забравям да си вляза с регистрацията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Кранкенсщайн

И мен ме мързи понякога да влизам с парола... :wink: Аз сигурно няма да ходя на Белоградчик (защото се записах вече за Нептуна), освен ако не променят датата... организатора има този навик :) - ще те свържа с него, за да получаваш инфото от 1-ва ръка.

Колкото до Гординито, доколкото разбрах това е "реплика", т.е. за основа е използвана "цивилна" кола, която никога не се е състезавала - ролбарите, задните дискове, рекаро салона...: всичко това е добавено допълнително, човека обаче все още не е намерил оригинален ДВГ Гордини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мога ли да попитам, къде може да се провери, кога има ретро-събирания ?

Знам, че в списание "Автокласика и Дизайн" редовно публикуват информация, но нямам възможност да си го купувам всеки месец :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време станаха много ретро-клубовете - само в София са 2, ако не броим тези по отделните марки, защото те не са само за ретро (като боксер клуба на VW)... Във всички големи градове, а напоследък и в по-малките също има такива клубове, както всеки от тях си има собствена програма, така че почти всеки уикенд има някъде по някое ретро-мероприятие, дори понякога и по 2 паралелно на различни места... единствения начин е да се свържеш с клубовете и да им вземеш програмите. В сп. Автокласика има адресите на почти всички клубове, а аз мога да постна тук на някой от останалите, които знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.